Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok beszélgetni hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok beszélgetni hasonló korú emo fiúkkal? (13/L)

Figyelt kérdés
Már régóta beszélni szeretnék olyannal aki olyan mint én viszont nem találkoztam még soha senkivel.

2017. febr. 18. 16:47
1 2 3 4
 11/32 Eppaz02 ***** válasza:
100%

Én emo vagyon és még élek xD az anotalkon javaslom ott találsz hasonló koruakat és van pár emo is

16/f

2017. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%
Hány órát dolgoztál eddig?
2017. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Eppaz02 ***** válasza:
#12, ezt nekem írtad?
2017. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Neked.
2017. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Eppaz02 ***** válasza:
Ember még csak gimis vagyok xD szerinted akkor dolgozok?
2017. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Valahol mindkét felet meg tudom érteni. Az emosok haragudnak a világra, mert az olyan amilyen, és nem tudják elfogadni illetve az ő ebben betöltött saját szerepüket sem, ezért jelentéktelennek érzik magukat, meg az életet. Amit azért tudok megérteni, mert nem egyszerű ebben a világban érvényesülni, és egy teljesen belülről eredő boldogságot elérni. Persze vannak a divatemósok, akiknek csak szimplán külsőségekben tetszik ez a dolog, tehát a full fekete, meg mittudomén. Viszont az emoutálókat is meg tudom érteni ugyanúgy, mert mint ahogy itt előttem írták, az ezek az emosok semmiben sem látják az értelmet, így semmiben nem veszik ki a részüket, viszont valahogy mégis el vannak tartva. Mint régen pl egy faluban, mindenki csinálta a saját dolgát, és így szépen éldegéltek. Most pedig vannak az ilyen típusú emberkék, és felborul a rend. Na de mindegy. 13 évesen maximum csak divatemos lehetsz, és nagyjából gőzöd sincs, hogy miez. Nekem is külsőleg tetszenek az emós lányok, a hajviselet meg az ilyesmi, de amit látnak a világból az nagyon rossz tapasztalatokból származó gyerekes felfogás.
2017. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%

#15

Én is gimnazista vagyok, de dolgozok.

Azaz, most nem, mivel csinálom a B kategóriás jogosítványt aminek az árát a két kezemmel kerestem meg nyáron -20-30 fokban.


Mindegy, az lényeg, hogy 50 kilós semmirekellő haszontalanok vagytok, mint a fiatalok 80%-a.

2017. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, akkor örülj magadnak, de ettől függetlenül nem lesz nálad kevesebb senki, és így te sem leszel több senkinél.:) Maximum boldogabb leszel, hogy lesz jogsid.:)
2017. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Eppaz02 ***** válasza:
90%

#17 semmirekellőzöl de nem ismersz nyáron én is dolgoztam a kötelező 50 órát megcsináltam... Attól függetlenül h máshogy nézek ki és máshogy öltözködök semmivel nm vagyok több nálad de te sem nálam..

#18 neked meg köszönöm h nem oltották le stílust kár h az ilyen fajta emberek mint te kevesen vagytok

2017. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

# 18

Nem divatból csinálom, kamionos leszek.


Kemény az 50 óra. :D Én 55x8 órát dolgoztam 2 műszakban. :)

2017. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!