Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok beszélgetni hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok beszélgetni hasonló korú emo fiúkkal? (13/L)

Figyelt kérdés
Már régóta beszélni szeretnék olyannal aki olyan mint én viszont nem találkoztam még soha senkivel.

2017. febr. 18. 16:47
1 2 3 4
 31/32 Virág*.* válasza:
Miért kell mindenki felett ítélkezni??? Egyébként én is emo vagyok*.\\Esetleg írjon valaki emo rám face-en,szívesen beszélgetnék...Virág Kurucz a nevem
2017. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 x_xNellix_x válasza:

Nem értek egyet ezzel a gondolatmenettel.

Az embereket nem lehet szubkulturára alapozva általánosítani. Minden ember különbözik egymástól, mind gondolkodásban, mind érdeklődésben és stílusban. Egyik emot sem lehet hozzáhasonlítani egy másik emohoz.

Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy az összes kínai ember ugyanúgy gondolkodik.

2020. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!