Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal működni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal működni szokott?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki benne lenne hogy amikor elmennek a szülei otthonról, akkor átmennék hozzá "filmezni". Szimpatikusak vagyunk egymásnak, de félek hogy (még úgy is hogy megbeszéltük) a lány többet kezdene érezni.

Azért maradunk ennyibe, mert egyikünk se akar komoly párkapcsolatot, mindketten élni akarjuk az életünket és csak hetente élvezni kettesben egymás társaságát.

Szerintetek helyes így, vagy változtatnom kéne valamin?



2017. febr. 19. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt kihagyod akkor nagyon hülye vagy!!! MENJ BELE!! Max ha megunod akkor abbahagyod és keresel komoly kapcsolatot. Ilyen egyszerű.
2017. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És mi lenne benne a filmezésben?
2017. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
a szex nem rontja el a barátságot....kivéve ha kicsi a farkad...
2017. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adelll ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Honnan ismeritek egymast?
2017. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helyedbe nem csinálnám amúgy...lehet sokan nem így vannak vele, de én is lány vagyok én belementem és beleis szerettem a srácba😕

Mondjuk nem mindenkinél van feltétlen így átkell ezt gondolni, hogy megéri-e...

2017. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!