Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkos barátság extrákkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos barátság extrákkal kapcsolat az exemmel?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. A volt barátommal másfél hónapig voltunk együtt de nem működött a dolog. A szakításunk után nagyon megutáltam mert meg is csalt. De amugy még szretem. Most viszont nemrég találkoztunk és tök jól elvoltunk (szinte jobban mint amikor még együtt voltunk).

Én már nem szeretnék vele összejönni, de viszont feljött egy olyan dolog hogy titokban barátság extrákkal kapcsolatban leszünk, de erről nem fog tudni senki, csak mi ketten. Belemenjek ebbe??



2016. dec. 13. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tudod mennyire fog érzelmileg leterhelni. Mert ha állításod szerint még szereted, benne lehet az is h komolyabban fogod venni a dolgokat mint ô.

Ja am nekem eszembe se jutott volna az exemmel összejönni miután megcsalt, pedig megtette. Számomra ez elképzelhetetlen lett volna.

2016. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha szereted a szexet akkor menj :D
2016. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a túrónak mennél bele? Annyira nem viszkethet! Keress egy fiút, akit szerelemmel tudsz szeretni, és azzal szexelj.
2016. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Masfel honap rettento keves ido, en 4 honapig voltam egy fiuval, es en sajnos belementem ebbe a dologba, de nagyon nagyon megtort, a fiu ezzel teged csak kihasznal, es ha jol lattam 16 vagy, lehet ez most a 16evesek korebe meno, hogy hu baratsag extrakkal de kb 2 ev mulva ha majd visszagondolsz ra, hogy megtetted szegyellni fogod magad es jogosan,ha nem teszed meg a fiu is azt fogja erezni hogy hu ez a lany er valamit es nem konnyuveru...DE ha belemesz azon se lepodj meg ha ennek a dolognak a vegen lekop, itt van az en peldam megtalaltam az igazi parom tobb mint 2 eve egyutt vagyunk, de o is megjegyezte hogy nem szabadott volna odaadnom nagam anno igy egy fiunak akinek te most akarod, majd kesobb lesz ez igazan gaz ha belemesz.
2016. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!