Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora ellentéteket bírhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora ellentéteket bírhat el egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Tetszik egy osztálytársam, és egyre jobban kedveljük egymást, úgy érzem egy kis szikra is van köztünk, és azt hiszem hogy ő is flörtölget velem, bár eléggé nőcsábász típus és sok lánnyal flörtöl, szóval ez nem hat meg. De ahogy kezdem megismerni, sok dologban egyre szimpatikusabb, tetszik hogy érzelmes, és valahogy vonzz benne az, hogy láthatom a gyengeségeit is, ha közel enged magához. Szóval suli végén ha úgy alakulnának a dolgok és ő is vevő lenne rá, lehet megpróbálnám, hogy menne e nekünk. Viszont van egy hatalmas ellentétünk: ő kissé "rossz" életet él, bár úgy látom főként a beilleszkedés miatt cigizik, néha füvezik és eljárogat kocsmázni, lerészegedni. A füvezés része nagyon-nagyon nem tetszik és hihetetlen, mert tavaly még mi beszéltünk arról, hogy mennyire szánalmas, hogy a fél osztályunk ezt csinálja. Nos én meg ez a tipikus jó tanuló, inkább itthon ülős vagyok, bár egy jó buliból ha van társaság nem maradok ki soha, de az biztos, hogy nem vagyok lerészegedős és soha nem cigizek vagy füvezek/drogozok. Ez így működhetne bármeddig is?

2017. febr. 21. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen működhetne, eleinte még jó is lenne, de hosszútávon ez nem lenne jó számodra.
2017. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!