Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy focistát miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy focistát miért nem vesztek komolyan?

Figyelt kérdés
Szóval, azt veszem észre, hogy a futballistákat egyszerűen nem veszik komolyan a lányok. Egy barátom (lány) azt mondta, hogy ez azért van, mert a focisták gyakran váltogatják a barátnőjüket, és nem akarnak komoly kapcsolatot. Ez tényleg így lenne?

2017. febr. 21. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanugy veszem mint a tobbi embert
2017. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan így van. Sajnos az országban a legtöbb focista (tisztelet a kivételnek) Ronaldo akar lenni, sok pénzzel, sok csajjal csak fele annyi tehetséggel és szerencsére ma jelenleg itthon ehhez minden adott, hiszen akkor is egész szépen keresel ha egy darab sz*rt sem érsz a pályán ennél fogva nagy a focisták arca, azt hiszik bármit megtehetnek a lányokkal.

Még egyszer mondom, hogy biztos van kivétel, de én 10ből 9szer ezt tapasztaltam.

24/L

2017. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a lánynak. Nem mondom,hogy az összes focista ilyen, de ennek az általánosításnak hatalmas nagy alapja van.
2017. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megszívtam. :D
2017. febr. 22. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki leírta az általánosítós dolgot.

De ettől Te nehogy elkeseredj vagy úgy érezd, hogy megszívtad mert ha rendes vagy, és komoly és kedves és figyelmes, tehát minden amire egy lány vágyik akkor meg fogják látni benned azt, hogy Te nem egy átlag satuagyú focista vagy, hanem egy teljesen átlagos, szerethető srác:)

2017. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10-15 éve az Öcsém és a haverjai (Csapattársai) igazolt focisták voltak kisebb magyar csapatoknál.

Igen, sok barátnőjük volt - csak úgy tapadtak rájuk a csajok. Többen egész alakos fürdőruhás képet küldtek levélben - ezen totál lehaltam, de hát nem vagyunk egyformák. (Én senkinek sem küldtem...)

Egyikőjükkel sem jártam volna, mert elég sötétek voltak (bocs minden focistától, de nem nagy zsenik voltak, nekem meg már tinédzserként is az 'agyasabbja' tetszett).

De Te kedves Kérdező, úgy tűnik kivételt képzel, mivel nagyon jó a helyesírásod. :)

2017. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, meglehet... :) Köszönöm.
2017. febr. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!