Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem már el végre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem már el végre?

Figyelt kérdés

Most már 2 hónapja együtt vagyok valakivel, tényleg szeretem meg minden de nagyon hiányzik a régi barátom. Mindig rá gondolom és egyszerűen nem tudom elfelejteni :(


Vele 2 hónapja nem vagyok már együtt de egyszerűen nem tudok túl esni rajta :(


Facebook-ról is töröltem ismerőseim közül mert egyszerűen nem bírtam már nézni annyira hiányzott.


Hogy tudok túlépni kérlek valaki! :(



2017. febr. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Túllépni sok idővel. Ne mást keress hanem adj magadnak időt és nyugodtan sírd ki magad.
2017. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

van barátom most 2 hónapja hogy együtt vagyunk

de a régin is állandóan kattogok mer nagyon hiányzik :(

2017. febr. 22. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele milyen lehet a másik srácnak aszpirineset játszani. :)
2017. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig tart még ez az állapot, akkor érdemes lesz szakítani. Ez nem azt jeletni,hogy jöjj össze a volt barátoddal, mert annak se lenne értelme, nyilván okkal szakítottatok és természetes,hogy hiányzik. Én csak azért javasoltam a szakítást, mert ha a jelenlegi barátod továbbra sem fogja tudni elfeledtetni veled az előzőt, akkor lehet,hogy nem ő lesz a megfelelő.
2017. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék szakítani vele mert szeretem
2017. febr. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!