Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mik lehetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mik lehetnek jó pontok és mitől fog megtetszeni egy srác? Mi a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Tetszenek nektek a tetkós srácok, akik nem a tipikus divatkövetők, hanem felvállalják a saját stílusukat, meg szeretik a művészeteket (zenélnek és írnak)?

2017. febr. 23. 12:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
Hát a fő az hogy add magad. Tehát hogy ha te egy ilyen srác vagy akkor legyél ilyen. De ha nem akkor ne legyél ilyen. Van akinek bejön ez a stítus van akinek nem. Nekem személy szerint nem, de ez nem jelenti azt hogy senkinek sem fog. Viszont ha megjátszod magad és próbálsz az ideál lenni mégha ez távol is áll tőleg nem fog jól állni. Add magad! Egy lány biztos nagyon szeretni fog úgy ahogy vagy. ( kivéve ha egy utolsó bunkó paraszt vagy😊 de az úgyse vagy)
2017. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
ha tud szopni az jó.
2017. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem bejön, ha egy fiú bátor, találékony, beszédes, jó humorú, jófej, kedves. Nekem ezek a legfontosabbak egy fiúban. De azok is nagyon jó tulajdonságok, amiket te leírtál.


16L

2017. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rákattanva a tetkókra. Sőt, a legtöbb, amit eddig láttam, inkább taszító.

Az tetszik, ha valakivel mindenféléről lehet beszélgetni. Pl. a művészet, zenélés jó, mert általában az ilyenek fiúk szélesebb látókörűek, mint az átlag. De persze bármi más érdeklődési kör lehet. A lényeg, hogy ne annyi érdekelje csak, hogy hétvégén milyen buli lesz, milyen ruhákat hordjon és mikor fog újra berúgni.

Nekem fontos, hogy valaki olvasson. Lehessen vele könyvekről beszélgetni.

2017. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a tetkó ma divat, szerintem minden tetkós srác tipikus divatkövető :DDD
2017. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretek segíteni másokon és jó hallgatóság vagyok. Könyveket nem szeretek olvasni a különböző cikkekkel ellentétben. Csak akkor, ha receptes könyvekről van szó, mert minél változatosabb kajákat akarok tudni elkészíteni. Igazad van, hogy a tetoválás ma már divat lett, viszont az emberek nagy részének csak azért van, hogy mutogathassa. Nekem még nincs, de szeretnék egy figurásat, ami a kedvenc albumomon van.
2017. febr. 23. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek jopontok. Akármennyit kuzdhetsz ha a lány azt mondja hogy nem. Velem is ez volt sokszor. Hidd el nem létezik olyan hogy jopont.
2017. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek felett az arc. Az vagy tetszik, vagy nem.

Illetve egy kizáró ok is van: ha divatmajom.

Plusz pont viszont a hosszú haj, (hosszú alatt nem holmi 10 centit értek), és az egyedi stílus.

2017. febr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

"tetkós srácok, akik nem a tipikus divatkövetők"

Aha...

2017. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%

Nem azért de vannak a divat az az tömeg tetkósok ez a 2000 ezres generáció tisztelet annak a kevés kivételnek meg vannak azok akik számára valamit jelent valamire emlékeszttet legyen jó vagy rossz dolog az de nem minden tetkós divat majmoló .

És a ma csajok sajnos túlnyomó része azt nézi még ha nem is veszik észre magukon hogy a mai divat majmoló tömegembereket részesitik előnyben még ha nem is veszik észre de így van :/

2017. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!