Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek nem az a legfontosabb hogyan néz ki egy srác, hanem inkább a fiú személyisége számít és szívesen haverkodna, ismerkedne most, találkában is benne lenne a jó időben? : D

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A tenyérbemászó jó eget..

Mennyi idős vagy? :D

2014. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te kajak haverkodásnak akarod álcázni a dolgokat...?
2014. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neked is csak a személyiség számít(?), de mit ér az egész, ha te Szentgotthárdon vagy én meg Debrecenben? :)
2014. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy hajdú-bihari vagyok, írjon, aki komolyan benne lenne. Két felszínes csajt fogtam ma már ki, valahogy az ilyen mindig felb-sz. Hiába szép egy csaj, ha se humorérzéke, se nem lehet vele jól elhülyülni, beszélgetni, értitek. :D
2014. jún. 23. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
mennyit fizetsz? szívesen haverkodnék veled! korod?
2014. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszolj a kérdésre: Te tényleg HAVERKODNI akarsz? :D
2014. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok szűz nyomi, hogy fizetnem kéne egy csajért. :D Amúgy meg bármi lehetséges, nehéz jó fej lányt találni manapság. :D
2014. jún. 23. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!