Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön, ha egy lány kicsit idióta?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy sokat mosolygok és nevetek. Ha valamiben ügyetlen vagyok, jót röhögök a saját bénázásomon. Szeretek hülyülni, veszem a poént. Nagyon közvetlen vagyok, szeretem a társaságot és az embereket - beszélni hozzájuk és hallgatni őket egyaránt. Élvezem a veszélyes/nem annyira hétköznapi helyzeteket, azt hiszem, adrenalinfüggő vagyok. Olyan dolgoknak is tudok örülni, amit más teljesen, átlagosnak vagy épp bosszantónak tart, pl valaki odajön hozzám beszélgetni, valaki segítséget kér tőlem, valakitől kaptam egy fél bókot, a kedvenc ételem van a menzán, süt a nap. Egyszóval idegesítően életvidám vagyok.


Egyébként a stílusom is ilyen: szeretem a cuki tárgyakat/dolgokat, az állatokat, a gyerekeket, és tele van plüssökkel az ágyam. Az öltözködésemben is kombinálom a szexit és a gyerekeset, pl miniszoknya + balerinacipő + rózsaszín vagy mintás felső.


De tudok komoly is lenni, ha kell vagy ha olyan kedvem van, és értelmes vagyok (többé-kevésbé :D). Igazából most azért vagyok ilyen életvidám, mert nagyon sokáig voltam súlyos depressziós, de nemrég másik városba költöztem a családommal, ahol ugye tiszta lappal indulhatok, és most nem akarom, hogy mindenki arról ismerjen,hogy "ő az a búval b...ott, néma lány, karikás szemekkel". Meg egyébként is, teljesen fel vagyok pörögve tőle, hogy történik is velem valami és van társaságom, és átélhetek olyan szitukat is, amiket eddig csak könyvekből ismertem.


2017. febr. 24. 16:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ezzel a kérdéssel nem ismerkedni akarok. Bár, kötve hiszem, hogy egy ilyen leírás elolvasása után ismerkedni akarna velem :'D
2017. febr. 24. 16:59
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem ez kevés. Én csak 80-as IQ alatti lányokkal állok szóba, de másoknak lehet bejönnél.
2017. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ismerkednek :D
2017. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2/3: Mi van?? Akarom mondani, tessék? Még nem csináltam IQ-tesztet, de szerintem olyan 80-as IQ-m van.

Nem azt akartad írni, hogy 80-as IQ fölötti lányokkal ismerkedsz csak?

2017. febr. 24. 17:10
 5/16 anonim válasza:
Woow *.* egyre jobban tetszel :$
2017. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ne röhögtess.
2017. febr. 24. 17:15
 7/16 anonim válasza:
Nem kell Teged, alapbol mindig azt csinalod, :D imadom a felfogasod ;)
2017. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az írásod:D jót mosolyogtam rajta:).

Vannak olyanok akik inkább a csendesebb lányokat tartanak előnyben, de én tudok olyan fiúról aki pl csendesebb volt. A kedvese pedig amolyan hiperaktív tüzes csajszi volt nagyon jól kiegészítették egymást. Semmi baj ha egy kicsit pörgősebb, izgalmasabb vagy, mint az átlag. Ha pedig az adrenalin túlzottan felmegy...később még ugyanúgy megtanulhatod kontrollálni.:)

Azért meg tényleg nagy respect, hogy lekűzdötted a depressziót.

Összefoglalva....Egyáltalán nemgond. Van akinek ez nem mindig jön be, de mindenkinek nem lehet megfelelni.

Legalább megmosolyogtatsz néhányt embert ha úgy hozza.

Kivánom a legjobb, legboldogabb életet neked!:)

19f

2017. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Álmaim asszonya vagy kérdező!
2017. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=z13qnzUQwuI


Ezt neked küldöm szerelmem!

2017. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!