Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nálam 2-3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam 2-3 évvel idősebb fiú, aki nagyon tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy lehetséges ez? Még sose beszéltem vele, de pár hónap alatt a szívembe és az elmémbe költözött.


Tudom, melyik a termük, mikor láthatom szünetben és, hogy milyen órája lehet. Beteges? Lehet.


Vajon tetszhetek neki?


Ne egyszer mentünk el egymás mellet, hogy egymás szemét néztük, de van, hogy egy pillantást sem vet rám.


Talán kétszer lehetett az, hogy barátnőmmel suliból hazamenet mögöttünk jött és nem előzött ki minket, pedig az Ő tempója a miénknél sokkal gyorsabb. Ha mi kielőztünk két lányt, ő is ugyanúgy tett és tovább jött mögöttünk 5-10 métert köztünk hagyva. Ezt például nem értettem.


Meg persze azt se értettem, hogy: a büfébe lementem barátnőmmel és elég nagy volt a tömeg. Hátra nézve megpillantottam Őt, rám nézett mosolyogva majd barátnőmre és ismét rám. Tudta, hogy együtt vagyunk.


Mit tudnék annak érdekében tenni, hogy beszéljek vele?


Remélem, tudtok adni valamilyen tanácsot, segítséget, vagy akármit.


16/L.



2017. febr. 25. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nemtudom de idén elballag?! Úgyhogy szorít az idő, valamit ki kell találnod
2017. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, idén ballag és egyáltalán nem tudom, hogy mihez kezdjek.
2017. febr. 25. 10:37
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire tetszik, menj oda hozzá.
2017. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint is oda kéne mennem hozzá. De nem vagyok valami magabiztos, inkább visszahúzódó, kissé csendes és félénk. Ha valami véletlen miatt is beszélgetésbe elegyednék vele, mit mondjak neki?
2017. febr. 25. 11:12
 5/16 Firedoom ***** válasza:
86%
Attol fugg... Hol latod, milyen idokozonkent? Mennyit tudsz rola?
2017. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem sok mindent. Mint a kérdésben említettem , tudom a nevét, a korát, nem szereti a Valentin napot, jó tanuló és gondolom szeret olvasni. És tudom, ki az anyukája. Bár ez lényegtelen.

Igazából ennyi. Hobbi vagy ilyenek semmi. :(

2017. febr. 25. 11:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Iskolán kívül pedig nagy ritka, ha látom.
2017. febr. 25. 11:53
 8/16 Firedoom ***** válasza:
Hat ez igy gyakorlatilag semmi. Facen jarj esetleg utana mit szeret vagy ha ott se talalsz semmit akkor valami kamu indokot kell talalnod
2017. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de ott sincs semmi használható, csak a német nyelv iránti szeretete. A legtöbb megosztott tartalma németül van.
2017. febr. 25. 12:36
 10/16 CFB ***** válasza:
72%
Mindenkébb szólítsd le egyik szünetben. Vagy találj indokot, vagy mondd meg, hogy szívesen megismernéd, vagy hasonlók. Ha nincs elég bátorsâgod hozzá, keresd meg face-en, és ott kezdj el vele beszélgetni, mert neten keresztül könnyebb. Ha szeretnéd, hogy legyen belōle Valami, húzz bele, mert el fog menni másik suliba.
2017. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!