Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen az álom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen az álom pasi?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok.
2017. febr. 27. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az izmokat (nem a felfújt látványt, hanem a valós izmot, ami megemeli a babakocsidat majd!) nem a galambok hordják össze! :)

Ha izmosat akarsz, akkor ahhoz edzeni kell, vagy fizikai munkát végezni. Ami nem napi 20 perc...

Ha elég a felfújt lufi, vagy a 20 kilós srác is (akinek már kockás a hasa, mivel nincs rajta semmi felesleg), akkor végül is én kérek elnézést! :))


Igazából abban megegyezhetünk, hogy nem definiáltuk előre, mit jelent az izmos számodra. Ennyiben elnézést kérek. ;)

Számomra az izom építése már sport szinten megy... Napi edzés, amihez igazítani kell az étkezést, ami már "sok lenne számodra".

2017. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, nem definiáltuk, hogy kinek mi az izmos. Gondolom az számodra is kiderült, hogy nem én az izmos alatt nem a babakocsiemelegtős, makrókat számolgató testépítőt értem. Én erről nem szeretnék vitát nyitni, kereshetjük egymás érvelésiben a hibát, de szerintem felesleges.

Mellesleg azt még szeretném hozzá tenni, hogy a izmos, férfias testalkat lehet genetika is. Van olyan ismerősöm, aki semmit nem csinál, mégis sportos alkata van, szélles vállai. Ugyanakkor ismerek olyat is, aki napi szinten edz, de számomra túl szálkás, nem vonzó. Ebből tehát leszűrhetjük, hogy a sok edzés nem egyenlő (számomra vonzóan) izmos test.

2017. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Külső: Nincsenek túl nagy elvárásaim szerintem. Legyen átlagos alkatú. Nem kell, hogy izmos legyen, csak azért vékony. Haja/szeme színe lényegtelen:D Legyen 178cmnél magasabb. És nyilván legyen igényes, az öltözködése legyen inkább visszafogott, ne kövesse a tucatdivatot:D

Belső: Na itt már sokkal több az elvárás.. Először is, legyen realista. Domináns, ne várja el, hogy én kezdeményezzek bármiben is. Legyenek helyén a "szerepek". Én a nő, ő a férfi. Legyen erős. Nem a fizikuma, hanem lelkileg erős. Tudjon támasz lenni, ha nekem szükségem van rá, mert gyengébb vagyok. Legyen udvarias. Engedjen előre az ajtónál, adja át a helyét. Legyenek tervei a jövőre nézve. Ne legyen gyerekes, ne makacskodjon. Nem az anyja akarok lenni hanem a párja. Mindent meglehessen vele beszélni. A hűség és az őszinteség teljesen alap..


Van barátom amúgy. 16L

2017. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!