Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erről az egészről mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről az egészről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2éve másik suliba mentem,és onnan megismertem egy fiút,akivel azóta szinte mindig beszélünk.A lényeg hogy ő akkor volt 8.-os amikor én 7.-es,és elballagott,és bejelölt de csak akkor amikor már nem volt ott,és rám írt hogy lenne kedvem vele ismerkedni,elkezdtünk beszélgetni aztán hónapokig semmi,aztán megint írt,nagyon megtetszett(ő nem tudja)elkezdtünk napi szinten beszélni,és azt mondta hogy azóta tetszek neki amióta meglátott és emlékezett hogy mi volt rajtam,milyen színű táskám volt meg ilyenek..és hogy egyre jobban érez irántam valamit,meg hogy velem akar lenni,nagyon sok közös van bennünk,és azt mondta hogy már szeret is..persze ezt nem hittem el hisz suli óta nem találkoztunk meg semmi meg hogy csak ott beszélünk...meg kicsit félek attól hogy csak leakar fektetni(vagyis barátnőm szerint)és most kicsit össze vesztünk úgy hogy most nem beszélünk már 2 hete,de megint írt,előtte meg 3hónapig nem beszéltünk,de nem jött össze más csajjal meg semmi,csak kicsit "bonylult"a mi kapcsolatunk..Bennem van az hogy szeretem is meg hogy nem is,és próbáltam őt elfelejteni de semmi😔Én 16,ő 17 éves

2016. nov. 18. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálsz vele egy talit, esetleg egy kapcsolatot azzal nem veszítesz semmit. :)

Csak annyit emelnék ki, hogy ne add magad oda!!

2016. nov. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!