Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy én írjak rá valakire. Sôt, mégcsak nem is nagyon beszélgetek facebookon fiúkkal.


Tegnapelôtt rám írt egy srác, aki nekem eléggé tetszik is. Beszélgettünk, tegnap viszont én írtam rá. Viszonylag jól elbeszélgetünk, szóba került az is, hogy beszélgethetnén valamikor telefonon. Ma viszont nem írt, nem is válaszolt arra, amit még tegnap küldtem neki. Mondjuk nem is lehet rá mit válaszolni, de még csak meg se nézte (biztosan megkapta, azóta volt már online).


Ráírjak? De hát tegnap is én kezdeményeztem. Nem lenne túl sok? Fôleg, hogy meg se nézta a tegnap küldött üzenetemet. Hagyjam?


2017. márc. 1. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
írj rá
2017. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!