Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen kezdeményezé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen kezdeményezésnek örülnétek nagyon, ha a srácot még csak nem is láttátok és sehogy sem beszéltetek egymással?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az kicsit fura hogy még nem láttam a srácot, ezt nem értem, mármint netes ismertség? Egyébként ha nem beszéltünk még egymással én szeretem ha nyitnak felém, ha van pár kedves szava vagy csak szimplán rám mosolyog. Éppen megállít pár szóra, vagy segít valamiben, bár én közvetlen és kedves vagyok általában mindenkivel.

19/l

2017. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adom az első válaszát! :) bár én biztos beégnék mert nagyon zavarban lennék :)
2017. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egy mosoly nagyon sokat tud dobni a hangulaton.
2017. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nyilvános helyen kávéra beülni valahova, egy órára, nem többre, ne kelljen ott ragadni illendőségből, ha egyáltalán nem tetszik
2017. márc. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Rád mosolyog, rád ír, köszön az utcán, beszélget veled
2017. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!