Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, már több éve ismerjük egymást. Hogy mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Sok éve ismerjük egymást én már évek óta,szinte első találkozás óta többet érzek de nem mertem neki eddig elmondani neki. Félek az elutasítastól. :)

Nem akarom hogy tönkre menjen a barátságunk.


2017. márc. 4. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, sétálni, moziba. Ne mondd meg neki, hogy "Dikk má tetsel, kő kola?". Hanem elhívod valahova és tudni fogja, hogy randiként hívtad el. És akkár az első randin elmondhatod neki, hogy már rég óta szerelmes vagy belé.
2017. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, megis kérdeztem ráér-e szombaton de sajnos egy barátját akarja meglepni mert szülinapja lesz. De írtam neki hogy megyek a balaton sound-ra és hogy el jönne e velem, erre viszont igent mondott(ha sikerül az érettségi) eljön velem. Viszont addig még van pár hónap és félek hogy addigra valaki megkörnyékezni és elvesztem az esélyem. De ha közben elmondom neki és elutasít lehet hogy vége mindennek.
2017. márc. 4. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ennek három kimenetele van:

1.Elmondod neki,ő is így érez, és boldogság van

2.Elmondod, és ezzel elszúrod a barátságotokat

3.Nem mondod el, és örökre a friend zoneban maradsz

2017. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor tudok vele találkozni mert szerintem személyesen kéne elmondani neki hogy mit érzek.
2017. márc. 5. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!