Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egyszer beszéltünk csak, és egy suliba járunk...szokott szemezni velem,meg néha mosolyog is, szerintetek bejövök neki? Volt olyan hogy háttal ültem neki és ő meg folyamatosan megfordult és engem nézett,beavattam a barátnőm is és ő is szokta látni hogy néz...nekem tetszik a srác,szerintetek bejövök neki?vagy mik az ilyen tipikus jelek? Normális válaszokat kérnék

2017. márc. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, tetszel neki.

Ha mindig téged néz az azt jelenti hogy akar tőled valamit.

Mosolyogj rá sokat és nézz te is hosszan a szemébe! Bátorítsd hogy odamenjen hozzád!

Sok sikert! ;)

2017. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha az eletben. O halal segge de most komolyan xD ha nez rad es kepes a derekat kitekerni orna hogy lasson hatra,rad,akkor minimum addig nezd mar amig rad nem hajt. Egt kis biztatas kell neki. Legy kreativ es maradjatok kettesben.
2017. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Titu tetszel neki csak nem mer odamenni. Pont ezért mert tetszel neki. Szerintem nézz a szemébe sokáig ha utánna se megy oda menny te oda hozzá és beszeljetek.
2017. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!