Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek túlságosan is szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek túlságosan is szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki iránt többet érzek mint kellene és ez viszonzatlan szerelem (tudom 100%-osan) és minimum 2 hónapig nem láttam és ez alatt az idő alatt azt érzen hogy teljesen beleszerettem.Nagyon csöndes illetve szomorú voltam míg nem volt itt.Nagyon kihat rám hogyha nem beszélgetünk és nincs itt.Ha csak belép az ajtón már zavarban vagyok és mosolygok.Van hogy jópár másodperc eltelik mire válaszolok neki.Van hogy össze vissza mondok mindent.Sokszor álmodom róla.
2017. márc. 10. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
És most ennek a kérdésnek pontosan mi is a lényege?
2017. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem érthető, az lenne a kérdésem hogy lehetek-e ennyire szerelmes?
2017. márc. 10. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah..Hát, miért ne lehetnél? Volt egy srác, akit annyira szerettem, hogy 2 év volt mire túl tettem magam rajta.
2017. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!