Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 20 éves vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 20 éves vagyok, de még nem volt egy párkapcsolatom sem, pedig már voltam szerelmes, de viszonzatlanul, igaz, hogy nem nézek ki túlságosan jól. Lehet, hogy az én végzetem az, hogy egész életemben egyedül legyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a te végezeted ez lenne. Járj el discokba, közösségi helyekre, esetleg valamilyen klubba lépj be. Fogsz találni valakit hidd el (:
2010. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
NEM. Semmiképpen sem. Lesz ez jobb is.
2010. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs 1 barátos sem 1 haverod sem akivel elmehetnél valahová, nem tudsz a szüleiddel megbeszélni semmit sem, nincs testvéred sem akivel kimozdulhatnál valahová sem rokon, akkor elég sz@r helyzetben vagy....akkor marad a munkahely ismerkedésnek vagy a suli ha még suliba jársz...
2010. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nagyon lökött vagy, hogy ezt gondolod. Egyszer mindenki megtalálja a "párját". Még fiatal vagy, nem vagy elkésve semmivel.30/N

2010. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Mintha csak én írtam volna....dettó ugyan ez van velem is.:S A családom pici, a rokonok messze laknak, a barátaim (3 jó barátom volt) az évek során elköltöztek, ismerősökkel nem nagyon tudok öszejárni, egyedül nem megyek bulizni, de nem is szereték ott ismerkedni, a netes társkeresést nem tartom a legjobbnak, hát a munkahely az sem az igazi, talán a suli még jó, de most épp nem járok suliba. Fura, de én már tényleg nem hiszem, hogy valaha lesz valakim, sosem tudnám elképzelni olyannal az életem, akit nem szeretek, és világ életembe hittem, hogy én csak egy férfiba leszek szerelmes, de ő meg nem szeret.

20/L

2010. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nézel ki jól, akkor sajnos nincs esélyed a nőknél. Változtass vmit a külsődön, ha tudsz!
2010. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

20:36

Te az én életemről (is) beszélsz! Két ilyen embernek már igazán illene összejönnie :) 21/F

2010. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hogy válaszoljak,most én is így érzek kedves kérdező, de mindenkinek megvan a maga párja az életben, csak nem szabad feladni...az utcára azért csak kimész :)
2010. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezt én is írhattam volna.

Buliba nem járok mert nem hívnak, alig van pár 3-4 haverom de ők vagy nem járnak el sehova vagy nem hívnak. Alig van lány ismerősöm, aki meg van annál nincs esélyem.

A lány ismerőseimmel nem tartom a kapcsolatot mert nem akarnak velem beszélni, amúgy se keresték a társaságom.

Itt vagyok 20 évesen csaj nélkül. Mások 18 évesen azt se tudják kivel járjanak.

2010. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül a helyzeteddel, én 20 éves fiú vagyok, és nekem sem volt még kapcsolatom. Pedig igazán vágyom és kíváncsi vagyok például az első csókra, stb., de megpróbálom pozitívan látni a világot, és egyszer úgyis eljön mindennek az ideje. Szóval fel a fejjel! :))
2010. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!