Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlságosan "féken tartom" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan "féken tartom" az érzelmeimet, egyszerűen képtelen vagyok szerelmes lenni. Pedig szeretnék. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször érzem úgy, hogy látok egy helyes srácot, de rögtön az jut eszembe, "ááá, ezt még észrevenni is felesleges, ő tuti sose venne engem észre, nem az én súlycsoportom, tutira van barátnője, nem éri meg stb". És ezeket addig mondogattam magamnak, míg végül mostanra oda jutottam, hogy nem tudok szerelmes lenni. Feleslegesnek érzem, ugyanakkor mégis szeretném. De az eszemnek nagyobb befolyása van a döntéseimre, mint a szívemnek. Mit lehet ilyenkor tenni?

(Remélem valamennyire érthető...:()

20L


2010. nov. 25. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak fiúba. Annyi különbséggel, hogy én nem is akarok szerelmes lenni.
2010. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hidd el hogy jó vagy annak a fiúnak aki tetszik.A hiten sok múlik!:-)Ne tartsd túl sokra a másikat,mivel jobb ha negatív dolgokon gondolkodsz?Inkább gondold azt hogy előbb utóbb megismerkedsz egy nagyon helyes fiúval,akibe beleszeretsz,és hidd el akkor előbb utóbb így is lesz.Ha valaki meg próbálkozik nálad ad meg neki az esélyt hogy megismerhessen.:-)Ennyi az egész.
2010. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

önértékelési zavar, önbizalom hiány.

szerelembe esés az egy dolog... egy ismeretlen emberbe is lehetsz szerelmes.. meglátod a srácot elképzeled hogy ő milyen kedves, vicces, lovagias, és macsó még is csak érted van oda-meg vissza.. kreálsz az agyaddal egy fantomot akibe beleszeretsz.

ez már a szerelem egy formája.

de ez elég fos és sosincs jó vége. (tapasztalat.. 22/f)

igaz szerelem akkor van ha az illetőt megismered és úgy szeretsz bele..


próbálkozz kevésbé tökéletes srácokkal..akik nem más súlycsoportba tartoznak.. o.O érted.


apám mondott egyszer egy nagy igazságot:

egy nő akármilyen csúnya is.. mindig lesz férfi akinek tetszik.

ebből tessék kiindulni.


és ne feledd:

csúnya nő nincs csak lusta!

2010. nov. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egyik napról a másikra alakult ez ki benned.

Hanem suttogva huhogott benned..végül már hangosan..meg is tudtad fogalmazni. Pocsék érzés rájönni,hogy akarod is meg nem is, és ez összezavar.

Először is,ne akarj változtatni ezen. Ne makacskodj,mert

a hitet nem lehet akarni,és irányítani. Pont azért görcsölsz

ezen az egészen ennyire,mert változni akarsz.

Hagyd a csudába az egészet. Ez egy olyan fázis,amikor még

nem billentél át..ezután következik majd az,hogy egyáltalán

nem fog érdekelni egyik fiú sem,és egyszer csak azt veszed majd észre,hogy annyira nem érdekel senki és semmi,

hogy a nagy feladásban, hirtelen önmagad kezded adni..mert már úgyis mindegy. Na,akkor fog jönni valaki,

akire nem számítasz. De ezt most még nem hiszed el.

Nem is kell.

És ez a gondolat,mikor automatik kiabál a fejedben,

mintegy piros jelzőlámpaként villogva, nem a semmiből alakult ki. Gondolom sok hasonló szituáció és tapasztalat

sűrítményeként keményedett meg benned.

Gondolhatod azt amit. De azt ne felejtsd el, aki nem ismer, csak hamisan ítélhet. És nincs két egyforma ember.

A tapasztalat pedig..van hogy ki lehet dobni az ablakon.

Én is voltam így. Szóval hajrá :) ez csak ilyen átmenet.

2010. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! :)

A 3. hszben sok igazság van. És hiába próbálom mindenkiben a jót és a szépet keresni, látni, mindenkinél sikerül, csak saját magamnál nem. Azt sem tudom, milyen súlycsoportba tartozok, mert még semmilyen típus nem próbálkozott nálam..:S Így azért nehéz.

A 4. hozzászóló is tud valamit. Érdekes elmélet, igyekszem megfogadni a tanácsokat. :)

2010. nov. 27. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Énis pont így vagyok vele csakez nálam sok csalódás és sikertelenség után alakult ki.

ha megtaláljátok a megoldást szóljatok :)

2010. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a normális kapcsolat felnőtt embereknek van kitalálva.ha te felnőtt lennél,akkor nem kérdeznél ilyeneket,hanem max válaszolnál rá.az érzelmeidet NEM tudod befolyásolni,max magadnak hazudni.hát meg ne haragudj,egy ilyen ember nekem sem kéne társnak.
2010. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

keresel neten. ott valsz azér vannak mások is, mert nincs párjuk. vannak akik csak poénbol mennek fel, de nem veszik ugy hogy na majd onnan ismerkednek. igy jöttünk össze mi is. tök hülyeségből felnézem 2 napra egy társkeresőre, irogattam, meg is untam. de 1 levelezés kialakult belőle, és azóta kapcsolat lett. ő sem azér volt fenn mer mindenáron ott akart társra találni.

amugy utcán én is mindig ugy éreztem hogy deszép lány, tuti van pasija... pedig nem igaz... tudom hogy nem igaz, mégis mindig igy érzem.

ő is szép, nekem biztosan, és ő is járt az utcán addig is. sőt én sem vagyok csunya, és én is járkálok az utcán. és nagyon sokáig nem volt nekem se barátnőm. és most is (nem ugy értem hogy hajnal negyed 1 kor :) ) sokan vannak akiknek nincs párjuk és mégis kimennek az utcára és mégis jól néznek ki.

szal ilyet ne mondj hogy tuti van neki meg blablabla...

2010. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!