Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak vele? Túlságosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele? Túlságosan szerelmes.

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeret engem, de én nem tudom viszonozni az érzéseit. Nem szeretném megbántani.. mit mondjak neki, hogy ne fájjon annyira a szakítás? Vagy csak hagyjam kihűlni, hogy eltávolodjunk egymástól?
2011. szept. 2. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Te vagy a lány, vagy ő? Mennyi idősek vagytok?
2011. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szia,


Sokat gondolkodtam kettőnkről és arra jutottam, hogy ez nem fog működni, mert én nem viszonzom az érzéseidet.


Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem akarok hazudni Neked.


Köszönöm, hogy eddig türelmes voltál.

Ég veled és sok szerencsét."


Ezt a szöveget így tanuld meg és mondd el neki.

2011. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja, de nekem túl sok már most. Mindig minden percben velem akar lenni, a nyakamon lóg. Ő 24/F, én 20/N
2011. szept. 2. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet ,hogy csak most az elejen ilyen,es idovel megvaltozna es nem ,,logna'' mindig rajtad. Altalaban ugy szokott lenni minden kapcsolat,hogy az elejen nagy a fellangolas,utanna meg ,,hidegulnek'' a dolgok,vagyis csak arra ertve ,hogy idovel biztos lenne szabd perced,csak most ugy erzi nem akar egy percet se elveszteni,hisz uj az erzes,es nagyon szereti.

2011. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De éppen ezért ábrándultam ki belőle.. túl sok ez már nekem.
2011. szept. 2. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Tök mind1 hogy csinálod, finoman megbeszéled, vagy elküldöd a vérbe, úgyis megbántódik. Szerintem küldd el a vérbe, előbb szabadulsz, ha finomkodsz akkor még lesz pár kellemetlen próbálkozása.
2011. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor gyere össze velem, én tuti nem lógnék a nyakadon. Heti 3 sex + egy hambi anyukám...
2011. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre valld be, hogy nem vagy szerelmes.
2011. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!