Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha már harmadik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha már harmadik napja minden éjszaka ugyanazzal a lánnyal álmodok?

Figyelt kérdés

Azt álmodom, hogy együtt vagyunk. A lánnyal ismerjük egymást, de nem személyesen. Régen szerintem szerelmes volt belém, haverom is mondta h figyel de én nem vettem komolyan amit már bánok.

Normális válaszokat légyszi :D



2017. márc. 11. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemlehet hogy most te érzel valamit iránta?:)
2017. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egyszer hogy ha valakivel álmodsz akkor az az illető rád gondolt este. Én ebben nem igazán hiszek, szerintem sokkal inkább azért álmodtál vele mert egyre inkább tetszik neked, és többet gondolsz rá :)

Nekem is van egy fiú aki tetszik és ha vele álmodok akkor szinte mindig este a kettőnk közötti dolgokról gondolkozok.

2017. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sztepi ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érzel iránta valamit, de biztosan azért álmodsz vele, mert akkor abban a pillanatban rá gondolsz :D
2017. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő,az"álmaid nője".Az álmokat ne keverjük a valósággal,mert a skizofrénia!
2017. márc. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!