Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel tudnám kelteni úgy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel tudnám kelteni úgy a figyelmét, ha én is olyan dolgokat űzök, mint ő?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki eléggé bejön nekem, nem is a külseje miatt. Igazából csak megfogott a jelenléte vagy nem tudom... Még sosem beszéltünk csak tömegközlekedésen látom mindig. Hozzászólni, integetni stb. nem merek neki, elég félénk vagyok ilyen téren. Őt szoktam látni olvasni, udvarias (kinyitja másoknak az ajtót, akkor is ha ő nem megy ki/be rajta). Ha én is olvasnék előtte (amúgy szeretek olvasni, csak nem mindig szoktam) akkor az jó pont lenne nála? Esetleg mit tehetnék még, hogy felkeltsem az érdeklődését?

2017. márc. 11. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez az olvasás jó ötlet.Próbáld ki.

És kicsit bátrabb legyél, köszönj rá mosolyogj :D Sok sikert!!

2017. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. Az olvasás hasznos dolog. Ha olyan ember előtt olvasol, aki hasonlóan preferálja ezt a tevékenységet, az piros pont. :)

Egyébként a kezdeményezés fél siker egy férfinál.

Egyébiránt óva intelek attól a magatartástól, hogy kizárólag olyan dolgokat végezz, amit a másik fél. Ez főleg a kapcsolat későbbi időszakaira igaz.

24F

2017. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!