Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak hogyan felejtsem el a dolgokat ami történt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt eddig senki gond nem volt de 2016 év szeptemberében meg változott minden mikor haza kísérte az egyik fiú osztály társa jó mondtam neki higy ez nekem nem jó mert ez rosszul esik nekember mert 120 km van köztünk és hogy ne csinálja ezt jó mondta oké de hát ez ment 1,5 hónapig és már rég vége nem volt semmi és ház mit tudok csinálni hogy ezt el felejtsem mert nagyon nem megy mert mindig ettől félek és ebből van a veszekedés hogy újból elő jön vagy valami és hát miatta mást mondott elég sokszor és hazudott is és mit csináljak hogy el tudjam fejelteni ezt a dolgot.
2017. febr. 21. 23:57
 1/5 anonim válasza:
Zzzzzz... Menj aludni.
2017. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátnőd helyében én is lecserélnélek! Amíg nem tudsz helyesen írni, pontot és vesszőt használni, addig elég értelmetlen a kérdésed.

Vagy válassz közelebbi barátnőt vagy ne féltékenykedj!

2017. febr. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyesírással tényleg problémák vannak.
2017. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy nem úgy írtam én ezt csak úgy lehet ittam nem helyesírás elemzést kértem hanem azt hogy segítsetek.
2017. febr. 22. 10:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Ittam az írtam akart lenni.
2017. febr. 22. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!