Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító az, ha valaki akár szereti, akár nem, de megcsalja a párját?! (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szerintem akár szereted, akár nem, akkor is UNDORÍTÓ és ÍZLÉSTELEN, továbbá SZÉGYENTELEN dolog a megcsalás. Undorodom az ilyen emberektől. Részben megértem azokat, akiknek ez egy menekülő "út"(ahol jól érzi magát) a rossz párkapcsolatból, de könyörgöm... ez akkor se jó. Inkább válj el, szakíts vagy mit tudom én, de akkor se helyes ez. Szörnyű dolog, hogy ez kezd elterjedni. Akkor se csalnám a páromat, ha bántana, vagy bármi rossz lenne a kapcsolatunkban. Csak én vagyok így ezzel? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. (*a korom miatt ne ítéljetek el légyszi, fel tudom fogni igen, és a koromtól függetlenül fel tudom fogni ezeket. Köszönöm.)


16/L



2017. febr. 27. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Na ezt aztán jól megaszontam'. *koromtól függetlenül megértem ezeket.
2017. febr. 27. 19:18
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Cuki vagy, még előtted az élet.
2017. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.



16 évesen sokat tudhatsz a világról :D osztod az észt nulla tapasztalattal! A szeretős kérdésről vetted ezt a kérdést mi? Ott is megmondtad a tutit :D

2017. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem volt még kapcsolatos. Igazabol egyetertek a nezeteiddel részben, a megcsalás valoban nem meholdas. De ugy gondolom ez az egész azert egy komplexebb dolog ennel. Es hidd el amikor én 16 eves voltam szinten azt hittem, hogy jól gondolkodom bizonyos dolgokról, aztán ma mégis máshogy látom őket, pedig nem vagyok sokkal idősebb. Csupán azóta voltam szerelmes, lett kapcsolatom, es a környezetemben is sok embernek sokféleképpen alakult az élete. Szóval nem hinnem, hogy rossz az elgondoloasod, csupán kamaszként még más ralatasod van ezekre. :)

19/L

2017. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül!

17/ll

2017. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hármaska nagyon kiakadt :D Csak nem csalod te is a párod? :D
2017. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szörnyű dolog, hogy ez kezd elterjedni." A TE korosztályodban kezd elterjedni! 16 évesen mindenki azt hiszi magáról hogy agyilag felnőtt,hát nem! FELNŐTEBB max! Sajnos, látom egyik válaszadó sem tud elvonatkoztatni az életkorodtól (én sem). Ez azért van mert egy olyan dolgot ítélsz el,aminek a mechanikájáról fogalmad sincs. Ha kicsit öregebb leszel gondolj vissza erre és meg fogod látni hogy rengeteg kontra érved lesz ehhez a témához!

(Nem,nem csalom a párom!:D )

2017. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hatoska képzeld nem csalom a párom. Eszembe se jutna. Viszont unalmas hogy a kis 16 évesek osztják itt az észt hogy mi a helyes meg mi nem. Menjenek tanulni akkor a fene nagy igazságérzetükkel együtt.

#3 voltam

2017. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig teljesen igaza van a kérdezőnek. Hiába 16 éves, erkölcsösebb és értelmesebb sok felnőttebbnél. Nincs elfogadható indok a megcsalásra.
2017. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!