Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vajon akar vmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon akar vmit?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamtársammal nagyon jóba lettünk az utóbbi másfél évben.(ő fiú, én lány).

Sokszor hazakísért tavaly is, idén is,meg is ölelt párszor,mondta,hogy a szünetben hiányozni fogok neki.Sokszor néz folyosón, néha segít vinni a cuccom, és szinte mindig ő ír rám.De miután megölelt, azután keveset foglalkozott velem, így nem tudom,mi is ez.Valamikor meg tök bunkó,ha a többi fiú is ott van.( Jó ez tudom,hogy normális,de akkor is.)

Van,hogy napokig alig beszélünk, utána pedig elég sokat..

Szerintetek tetszem neki?



#Nemakarokideirnisemmit
2017. márc. 13. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy többet szeretne,mint barátság,de lehetséges. Ha ennyire kíváncsi vagy,győződj meg róla,azaz beszélgess vele e témában négyszemközt. :)
2017. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már idáig eljutott veled az nem lehet véletlen, tuti akar valamit tőled. Csak lehet, hogy még nem áll készen a kapcsolatra, vagy nem tudja eldönteni, hogy biztos, hogy akarja-e, vagy csak teszteli, hogy mit reagálsz rá, ha kicsit elhanyagol.
2017. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!:)

Más lányokkal nem ilyen,nem ölelget senkit,de pl amikor ott vagyok,akkor próbál másokkal beszélgetni,szinte nyomulni.. Elég furcsa

2017. márc. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!