Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mennyire tolerálható,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire tolerálható, ha egy lány egy időre ducibb akar lenni?

Figyelt kérdés

Kicsit híztam az utóbbi időben, most 156 centi és 61 kiló vagyok. De jobban érzem magam így, sőt, szeretnék még hízni. Valamiért vágyom rá, hogy egy ideig ducibb legyek és elkezdtem hízókúrázni. Nem akarok túlzásokba esni, meg valószínűleg később visszafogynék valamennyit.


Fiúként mennyire kizáró ok ez a dolog egy lánynál? Zavarna benneteket egy kapcsolatban?


17/L



2016. szept. 14. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bnőm hízni szeretne mert mondván jobban érzi úgy magát hagynám neki probléma nélkül csak megállapodnék vele egy maximumban. És amugy is inkább legyen kicsit kerekebb mint csontos.
2016. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem kizáró, mert beteges.

Nem arról van szó, hogy nagyon sovány voltál és ezért híznod kell.

Nem is arról, hogy felszedtél pár kilót.

Ezek okésak.

De hogy te direkt hízni akarsz, hogy duci legyél?? Hát ez elég gáz. És nem is egészséges. Mondjuk szerintem mentálisan sem, nem csak fizikailag.

2016. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Tolerálom, ha valaki duci/kövér, úgy hogy nem szólogatok be neki, nem próbálom meg megmondani, hogy márpedig fogyjon le, viszont nem jönnék össze ilyen lánnyal, mert nekem nem jön be.
2016. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt akarja a barátnőm nyilván elfogadom de nem támogatom benne ha nem erzem úgy hogy jol állna neki
2016. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó, én mindig is arra vágytam, hogy egy vékony csajt találjak, aki hízna a kedvemért :)

24/F

2016. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is igy gondolom
2016. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!