Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok azt lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadnátok azt lányok, hogy a pasitoknak régebben az egyik barátnőtök tetszett, szerelmes volt belé vagy akár jártak is?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne, hogy tetszett neki, akkor szerintetek hogyan lenne a legjobb, ha kiderülne: tőle, a barátnőtöktől vagy másoktól? Már ha egyáltalán ez lenne a legjobb.

2017. márc. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogadnám jól, mivel a barátnőim általában velem vannak és kicsit zavarna a tudat hogy gyakran lennénk együtt (ha közeli barátnőről van szó.) Ha meg jártak is akkor elvből nem jönnék ösze a sráccal.

Ha próbálkozni akarsz, mindenképp te mondd el neki, de ne vágd az arcába, csak említsd meg, hogy tetszett neked a lány, így a legtisztább. És igen, ez lenne a legjobb, mert egyszer úgyis kiderülne, és az is lehet, hogy már tudja a barátnőjétől.

2017. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most pont ilyesmi helyzet van, a srác kivel most alakul valami előttem beszélt egyik jó barátnőmmel. Először emiatt nem is akartam semmit, hiába tudtam, hogy nem volt semmi komoly, de aztán megbékéltem és már nem zavar. Jobb ha minél előbb elmondod neki mert rossz ha mástól derül ki utólag
2017. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen helyzetben, csak kíváncsi vagyok, hogy Ti milyen véleménnyel lennétek egy ilyen srácra.
2017. márc. 16. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk nem az enyém.
2023. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!