Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan fiuba, aki nem szereti ha őt szeretik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én bármit megtennék érte és annak örülnek ha elfogadná

2017. márc. 7. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Te vagy az B...ka? :-)
2017. márc. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramone ***** válasza:
100%
Mond el neki?
2017. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A kérdés alapján még fiatal vagy. Javaslom hogy a tini párkapcsolatok téma alá írj, ott biztosabban választ kapsz majd. De hogy válaszoljak: olyan nincs hogy valaki ne szeretné, hogy szeressék. Vagy te nem jösz be neki, vagy olyan családi háttérrel rendelkezik, ami alapján visszahúzódó lett, fél szeretni. Ez utóbbi komoly probléma és mindenképp szakember segítségét igényli.
2017. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1-???
2017. márc. 7. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló cipőben vagyok, csak fordítva. És igaza van az előttem szólónak 2 eshetőség van. A mi esetünkben az van hogy fél szeretni, ez abból van hogy az előző komoly kapcsolatát még nem dolgozta fel, csunya és megmagyarázhatatlan szakításon van túl. Tudja hogy küzdők érte, tudja hogy szeretem és érzem hogy egyre közelebb érek hozzá, nem fogom feladni, hisz imádom és a kölcsönös szimpátia meg van és adott, buta is lennék feladni érte a harcot. Egyszerűen tudom hogy megéri a fáradozást isteni csajszi. Szóval ha szereted éreztesd vele, mondd el neki mit érzel, megtanultam elég hamar hogy az érzelmeknek parancsolni nagyon nehéz és szinte lehetetlen fájdalommentesen túltenni rajta, ha szimpatizál tudhatod hogy bejösz neki csak van valami kisebbségi komplexusa vagy traumája.

25/F

2017. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az olyan szeretlekes kérdéseket, ahol nem szereti valaki, ha szeretik.
2017. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!