Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalk-on kívül van más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalk-on kívül van más ismerkedős oldal, online?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és most neten ismerkedem, de az Anotalkot kicsit már unom, úgyhogy kéne még egy hely,ahol tudnék ismerkedni :)

2017. márc. 16. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg van,de azt nem tudom,hogy melyik korhatáros.. google kiad rengeteget
2017. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Gaymeet.hu

Ott találtam meg a barátom.

2017. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

lol, kettes válaszoló :DDDD

háát, szerintem aki annyira ismerkedni akar, az "feltalálja magát", akár facebook-on is ráírhatsz arra, aki szimpatikusnak tűnik, vagy például az érdeklődési körödhöz kapcsolódó csoportokban (bizonyos zenészek/műfajok, filmek, sorozatok, rajzolás, stb.:D) is találhatsz néhány jófej emberkét :D

az Anotalk meg eléggé "szemetes", mindenre jó, csak kultúrált ismerkedésre nem, vagy aki mégis normális, az of korsz, az ország másik oldalán lakik...:D


14l

2017. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

#3, az utolsó mondat mennyire igaz... :D

16F

2017. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
81%
Igen ez igaz ha rendes\normális akkor vagy budapest vagy dunántul ami tőllem elèg messze van xD
2017. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is tudsz ismerkedni

Ismerek olyat akik itt jöttek össze

Persze sokan mondják, hogy hülyeség itt ismerkedni, de szerintem egy próbát megér :)

14/l

2017. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igazából kb. ugyanott van az ember, főleg ha itt is olyan a felhasználóneve, amiből nem derül ki semmi.

én pl. tegnap beszélgettem itt egy csajjal, és az ő felhasználója utal másik közösségi oldalakon használt felhasználónevére :D bár igazából nem is tudom, mi a jó megoldás, elvégre ha az ember ismerkedni akar, akkor csak el akarja árulni, hogy ki is ő valójában...:D

2017. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj,és beszélgethetünk


13/L

2017. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#3 budapestiként találtam egy normális budapesti lányt és nemsokára találkozunk^^
2018. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!