Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a suliban, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban, aki felettem jár. Csupán köszönőviszonyban vagyunk, de én többet szeretnék tőle, mert nagyon megtetszett. Szerintetek hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést, úgy hogy ne nézzen totál bolondnak?

Figyelt kérdés
16/L
2010. ápr. 28. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, vagy egy töriatlaszod/számológéped kölcsönbe?


Utána visszaadod, megköszönöd, fűzöl hozzá egy sztorit. Eljátszod még ezt párszor,közben finoman flörtölsz vele és vagy észre veszi magát, vagy lekoptat. Ha egyik sem, akkor viszont a) tűröd, hogy hülyét csináltál magadból b) elmondod, hogy tetszik.


Megjegyzem, szép világban élünk, ahol a lánynak kell udvarolnia. Na majd a 2/3..:DDDDDDDD

2010. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha feletted jár, akkor tuti szuperhős :|
2010. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a 2/3-d???
2010. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem bezzeg senki nem udvarolt a szakközépben... Még szerencse :) 100% fiú suli volt :)


Az is bejöhet, ha "véletlenül" elejtesz előtte pár füzetet, stb :)

Esetleg megkérdezed, hol vette a pólóját, mert az exbarátodnak is olyan volt, vagy a tesódnak szeretnél olyat venni, stbstb :)

2010. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megfigyelném milyen programokra jár: sport, verseny, fakt, haveri társaságok, bulihelyek... stb.

És mindig arra sürögnék-forognék... és keresném azokat a lehetőségeket, amikor le lehet ülni vele beszélgetni.

De mindezt úgy, hogy tök véletlen, hogy arra keveredtél. Vagy hirtelen neked is ez lett a hobbid és még meg is kérheted, hogy avasson be a szakértelmébe.

2010. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
deritsd ki, hogy hová jár bulizni, aztán Te is véletelenül ott lyukadj ki a barátnőiddel... ott sokkal könnyebb
2010. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismerkedni
2010. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi tippeket.. az utolsóval sajnos az a baj h ő nem igazán jár bulizni..:S szóval valami olyan tipp kéne, amit a suliban is "végre tudok hajtani" :D
2010. máj. 3. 19:33
 9/9 anonim válasza:
Hány éves a fiú?
2012. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!