Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést hogy ne vegye tolakodának? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki bejön de nemtudom hogyan/miről kezdjek el vele beszélgetni mert félek hogy tolakodásnak venné!!
2009. szept. 19. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Kozeledj hozza es beszelgess vele
2009. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de aranyos vagy ^^ Ha eddig egyáltalán nem beszéltetek, akkor nehéz dolgod lesz. Ha esetleg az illető jó valamilyen tantárgyból kérhetnél tőle segítséget. Mindenkinek jólesik szerintem, ha a segítségét kérik. Ez nem tűnik tolakodásnak, de ha már együtt tanultok vagy valami elkezdhetsz beszélni más témákról is, merre szórakozik, milyen zenét szeret, stb. Én is osztálytársammal járok jóideje, az elején nem beszéltem vele abszolút, de egy szórakozóhelyre jártunk, ott tudtunk beszélgetni, kicsit kettesben lenni. Aztán kialakult.
2009. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tiszta kivánicságból ^^ hány éves vagy ?
2009. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 és még nem beszéltem vele a szián kívül!!
2009. szept. 20. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:

próbálj meg esetleg órán mellé ülni vagy a közelébe... tudom nem szabad órán beszélgetni de na :D

lehet órán gunyolni a tanárt vagy valami hasonló nemtudom :)) szerintem órán hamarabb jön a téma mint szüneten XD szüneten ő is biztos elvonul valamerre stbstb...

2009. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!