Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem megcsókolni. Valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megcsókolni. Valami tipp?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk ès mèg mindig nem csókoltam meg, haverok, barátok is cseszegetnek emiatt, a fő ok hogy nem csókolóztam mèg soha èletemben...már megakarartam de akkor nem kettesben voltunk...

2017. márc. 17. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne butáskodj. :) Bátran. Olyan egyszerű mint a karika csapás. Ne stresszelj rá és ha eljön a megfelelő pillanat, azt érezni és tudni fogod.

Jó az én első csokom egy dohány bolt előtt történt részegen. Miután a fiú közölte velem,hogy alkohol szagom van😂 ne kövesd a példáját

2017. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem... Hogy járhattok, ha még nem csókoltad meg?
2017. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen olvastam már utána hogy lazán, menni fog, jön magától, el is hiszem ertem en, mondjuk mar egyre kevesbe felek az egesztol...csak nem vagyunk kettesben...
2017. márc. 17. 22:58
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Basszus már bocsi, de ne legyél punci.. elhívod valahova meginni valamit, hazakíséred azt lekapod. Nekem se volt még első csókom mert kockultam😂 de jövőhéten talizok egy csajjal aztán majd a végén megcsókolom. Nem kell ezt túlaggódni.
2017. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg annyi az egész, hogy hazakíséred valamikor és megcsókolod. De azért nem mindig ilyen egyszerű... Arra figyelj, hogy a lány tudja, hogy meg fogod csókolni, nézz a szemébe, majd szájára, lassan közelíts. Főleg mert ha 1 hónapig nem csókoltad meg nem számíthat rá. Én sem számítottam egyszer arra, hogy egy srác le akar kapni és annyira meglepődtem, hogy elhúzódtam pedig akartam volna... És egyikünknek sem az első lett volna... Ha erre figyelsz és hogy ne legyen büdös a leheleted nyert ügyed van :)
2017. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, vagy lehet hogy nem akkor fogom amikor hazakiserem hanem elotte, nem tudom csak ki kell alakitanom a pillanatot...
2017. márc. 18. 14:27
 7/10 anonim válasza:
100%
Hallod nincs olyan h megfelelo pillanat! Minden pillanat szemt amikor egyutt vagytok a smarolast ne ugy kepzeld el mint vmi huuuu uristen es nem is kell a nyelvedet hasznalni legyszives ne parazz tuti h a baratnod mar furanak erzi h nem smaroltatok es szerintem o is tanacsokat ker a baratoitol legyszives smaroljatok aztan rajossz h milyen jo dolog! Szova kovetkezo randikor CSOK!!! Es nem tudod elrontani ha meg igen akk nem kinos de ugyse fogod mert szereted a baratnod ugyh SMAROLJATOK MAR LEGYSZIVES 1 HONAP UTAN! Nem vagytok apcak! Koszonom h smarolni fogtok
2017. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Aztan majd sirankozni fogsz h miert nem smaroltad le... Kovetkezo randikor SMAR!!! Sok sikert es jo talit a baratnoddel :)
2017. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat ja mar engem zavar az egesz.
2017. márc. 20. 06:35
 10/10 anonim válasza:
Szájra puszi előszőr,utána menni fog.
2017. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!