Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Áprilisban lesz egy buli amin ott lesz az a fiú is akinek fel szeretném hívni a figyelmét. Ezt hogyan tegyem?

(általánosban osztálytársak voltunk, sőt 8 évesen még "jártunk" is :D )

Szerelem téren nincs tapasztalatom


elsősorban korombeli fiúk válaszát várom: 16/L



2017. márc. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Igaz, én nem vagyok fiú,de szerintem azzal felkelthetnéd a figyelmét, hogy először köszönsz neki mindig, meg észreveszed, ha ottvan. Aztan meg egyszer, mintha csak valami történt volna nem szólsz hozzá. Tudom ez egy nagyon köcsög figyelemfelkeltési mód, de általaban hatásos. Vagy csak edyszerűen beszélgess vele és próbáljatok olyan dolgokat keresni, amit mind a ketten utáltok. Az sokszor közelebb hozza egymáshoz az embereket. De a legeslegjobb, ha csak magadat adod. ;)
2017. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj oda és kérdezd meg, hogy mi a helyzet. Amennyire egyszerű annyira hatásos!;) Illetve tegyél csábos nézéseket, olyan sejtető nézéseket.


Amit ne feledj, hogy egy nagyszerű csajszi vagy, és hogy akárhogyan is csinálod jól fog elsülni a dolog!:) Én már most bírlak téged.;D


21/f

2017. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem vagyok fiú,de szerintem azzal felkelthetnéd a figyelmét, hogy először köszönsz neki mindig, meg észreveszed, ha ottvan. Aztan meg egyszer, mintha csak valami történt volna nem szólsz hozzá. Tudom ez egy nagyon köcsög figyelemfelkeltési mód, de általaban hatásos. Vagy csak edyszerűen beszélgess vele és próbáljatok olyan dolgokat keresni, amit mind a ketten utáltok. Az sokszor közelebb hozza egymáshoz az embereket. De a legeslegjobb, ha csak magadat adod. ;) 15/L
2017. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem vagyok fiú,de szerintem azzal felkelthetnéd a figyelmét, hogy először köszönsz neki mindig, meg észreveszed, ha ottvan. Aztan meg egyszer, mintha csak valami történt volna nem szólsz hozzá. Tudom ez egy nagyon köcsög figyelemfelkeltési mód, de általaban hatásos. Vagy csak edyszerűen beszélgess vele és próbáljatok olyan dolgokat keresni, amit mind a ketten utáltok. Az sokszor közelebb hozza egymáshoz az embereket. De a legeslegjobb, ha csak magadat adod. ;)
2017. márc. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!