Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok? Ma az ideális pasi mien?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ma az ideális pasi mien?

Figyelt kérdés

Beszéljünk róla szeretnék tanácsot kérni beszélgetni, e-mailben is akár vagy viber-en

Fiu (vagyok)



2015. nov. 27. 17:09
 1/6 anonim válasza:
Először is, írjon helyesen! Másodszor, én férfiakat keresek!
2015. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MIEN ! IEN.
2015. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideális. Hát, belső tulajdonságra legyen megèrtő, figyelmes, okos, vicces, de komoly is. Tisztelettudó, azaz fogadja el pl amilyen vagyok, ès ne próbáljon megváltoztatni. Intelligens ès magabiztos. Külsőre meg ne legyen ilyen swag yolo stílusú, hanem olyan mint egy normális ember:D. Ez mondjuk ideális lenne:D. (16/l)
2015. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a harmadik válaszolóval
2015. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#PáwaSwagYolo

Na jó, nem, de sajnos sok lánynak ez...

2015. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én magam részéről ienem érzem magam amit irt a 3 as vàlaszló es van egy szép kapcsolatom egy lányal csak érdekel az emberek másoknak mien az ien nő, férfi, :)
2015. nov. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!