Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1éve megismertem egy fiut,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve megismertem egy fiut, bejött az elejétől kezdve. Kiderült hogy már 2éve van barátnője. Nagyon jóban lettnk, és Jövőhéten leakar velem feküdni Es én igent mondtam és félek h mem kéne de nagyon szeretem Hogyan vonjam vissza?

Figyelt kérdés
16/lány
2017. márc. 22. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Es szegyelld magad, de nagyon, mert egy olyan pasira szalltal ra, akirol tudod, hogy keteves kapcsolata van valakivel"


Ez mondjuk baromsag. Nem az o feladata megvedeni masok kapcsolatat.

2017. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te se örülnél neki ha a pasid a hátad mögött mással feküdne le nem? Akkor meg igazából mit művelsz? Tudni kell nemet mondani, ha van lelkiismereted.
2017. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy megcsalásban nem feltétlen a harmadik fél a hibás. Szóval itt nem a kérdezőre kellene fújni, hanem a srácra. Meg eleve a kérdező csak kiakar hátrálni ebből a helyzetből, mert számára is kellemetlen.

Valószínűleg a srác csak ki akar használni, tudja, hogy mennyire oda vagy érte és ez tetszik neki. Inkább csak a kalandra vágyik és te pont kapóra jössz neki. Sajnos ilyenkor tudni kell nemet mondani. Gondolom azért mondtál igent, mert félsz ha nemet mondasz elveszíted. Vannak olyan helyzetek, amikor ki kell állnunk magunkért, az elveinkért és olykor ezzel szembe kerülünk számunka fontos emberekkel. Ekkor pedig rájövünk, hogy nekünk az a másik ember többet jelentett, mint mi neki. Az ilyen embereket jobb is a hátunk mögött hagyni és kizárni az életünkből. Fiatal vagy még, tudom közhelyes de sok srác lesz még rajta kívül az életedben. Óvd meg magadat ettől a csalódástól.

2017. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
AZ úgy megvan, hogy ki akar használni? Egy dugás aztán mehetsz a levesbe...Vagy ha nem is egy, szerinted ha még össze is jönnétek téged nem csalna meg ilyen könnyelműen? A fenét nem...ha képes vagy odaadni magad csak egy skalpnak akkor te bajod, de utána ne gyere ide vissza sírni miért használt ki. Látom 16 vagy még, tapasztalatlan, de azért hülyének nem kell lenni.
2017. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
2017. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!