Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogok így jönni a csajoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befogok így jönni a csajoknak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 172-173 cm attól félek hogy késöbb sokkal nagyobb leszek és hogy inkább oriàs ként fognak rám tekinteni. Csajok ti járnàtok ilyen pasival?

2017. márc. 23. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen mert köztudott, hogy a lányok utálják a magas pasikat, de nem te sem önsajnálatból jössz ide, hogy a magsságod ellenére nincs senki, megsúgom, ha nem jöttél még rá, csak miattad van, amúgy meg csak 14 vagy, no para + lehet nem nősz már, van aki már akkor eléri végleges magasságát, volt osztálytársaim nem nőttek semmit, amióta láttam őket utoljára, szóval biztosat akkor mondj, ha már megtörtént ez a nagy növekedés.
2017. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem fontos hogy hány cm vagy hogyha egy lánynak megtetszel úgy fogsz neki tetszeni ahogy vagy. :)
2017. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az csak jo ha magas vagy. A lányok többnyire a magas pasikat szeretik.

Óriás? 14 éves lányként szerinted mennyire kellemes 183 centinek lenni? :)

2017. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz azon milyen magas vagy, a helyedbe örülnék ennek, a lányok buknak a magas srácokra.:)Veled egykorú vagyok csak lány, 160cm. Az osztályomban a fiúk nálam jóval alacsonyabbak ,nem beszélve arról ,hogy az egyik barátnőm( szintén osztálytársam) 174cm, mégsincs baja ezzel. Szóval no para:))
2017. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugiii, nem vagy magas, én 14 éves lányként vagyok 173 (habár már nem sokat fogok nőni, de arra sincs garancia, hogy te fogsz :D).

Ismerek olyat is, aki 14 évesen 185 volt, na ő mit mondjon?:-) Ő még errefelé is magasnak számít, mégis lett barátnője.:D

2017. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen 184cm voltam. Most 16 vagyok, most is 184cm vagyok. De elvileg szeretik a lányok a magas pasikat.
2017. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátpm 14 évesen 179 , 16 évesen 188 körül volt. Most itt van 21 évesen lassan208 centi és egyáltalán nem zavar, sőt még az se hogy én csak 166 centi vagyok :D
2017. márc. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!