Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt az exem, bűntudatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt az exem, bűntudatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, másfél éve van barátom, akit nagyon szeretek, de néha eszembe jut a volt barátom. Vele mondhatni egész jó viszonyban vagyok, néha beszélünk, de élőben nem szoktunk találkozni.

Szerdán rám írt, kiderült, hogy elköltözik egy másik városba. Eléggé megijedtem, én sem teljesen értem, miért, de a gondolat, hogy többet nem láthatom.. borzalmas volt. Végül mégis találkozót beszéltünk meg, ami meg is történt.

Beszéltünk sok mindenről, a költözéséről is.. majd a búcsúnál azt mondta, hogy ezt még utoljára szeretné megtenni, és megcsókolt (egyszer).

Én még soha senkit nem csaltam meg, de most hihetetlen nagy bűntudatom van! Nem tudom, mit csináljak. Elmondjam a barátomnak?


2017. márc. 25. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jobb ha nem mondod el, esetleg akkor ha véget ér az a kapcsolatod de amíg együtt vagytok és őszintén szereted csak gondot okozna. Képzeld magad az ő helyébe hogy mit éreznél. Vannak akik egyszerűen szőnyeg alá tudnak söpörni dolgokat míg másokat rendkìvűl frusztrál egy ilyen cselekedet nem kiadni magukból. Ez rajtad áll lehet hogy jobb az őszinteség de a helyedben én nem hoznám fel. 21/f
2017. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell mondanod neki, őszintének kell lenned vele
2017. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne mond el. A bűntudat elmúlik, ne aggódj.
2017. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne ha elmondanad.. esetleg ha ez valahogy kiderulne... igy meg talan megbocsajthat ha friss a dolog es rogton tudatod vele..:)

20F

2017. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Tisztázd az ex barátoddal a szándékait
2017. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szexelsz velem, akkor elmúlik a bűntudatod :D

és még csak el se költözöm :D

2017. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ternészetes,hogy az exed,aki költötik fontos része volt az életednek....a költözéssel tényleg lezárul egy korszak, és vszinű ő is épp úgy szeretett,ahogy te őt, ezért akart mégegyszer megcsókolni. Fogd fel ugy,mint egy búcsú csókot, ne mond el a mostani párodnak. Őt is biztosan szereted,mert lelkiismeret furdalásod van. Volt egy csók,megtörtént,lezárult. Kész.


Ó,ha tehetném,hogy az első nagy szerelmemnek még egy csókot adhatnék....csak egyet,hogy érezze,hogy még mindig fontos nekem és rettentő nagy hatással volt az életemre és milyen hálás vagyok ezért neki....nem azért,mert a mostani párom nem szeretem. Hanem,mert őt is épp úgy szerettem abban az életperiódusomban.

L27

2017. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!