Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hasonló érzésetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonló érzésetek?

Figyelt kérdés

Most 32 eves vagyok.

Épp néztem egy szerelmes filmet, es eszembe jutott..

Nekem 18 évesen volt egy lány akivel miután beszelgettem (megismerkedten egy hazibulin) emlekszem mikor aznap haza kisertem es elbucsuztunk: olyan bizsergés kellemes zsibbadás járta át a testem..mint aki párnákon lépked fülig ért a szám. Mint egy rovid film, tisztan emlékszem rá.

Én azótta egyetlen egyszer sem ereztem ilyet. Ez csak fiatalon jar ki az embereknek?

Bár volt hasonló érzés de ez volt a legemlékezetesebb. Talán mert az első volt:)


2017. márc. 25. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kortól független ez az érzés. A legtöbb igaz szerelem ilyen
2017. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég elveszett dolog. Nem igen fogom mar ujra erezni. Pedig milyen jo is volt:)
2017. márc. 26. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!