Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. Valami, amiről tudnék vele beszélni?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, padtársam. Az egyik barátom már régebb óta beszél vele, és állítólag sokszor beszél rólam. Nos, ma találkoztam vele, ott volt az a bizonyos barátom is. (Legyen a neve Gyula) Azt kell tudni a lányról, hogy szeret baszogatni mindenkit, tehát nincs megállás.. Minap labdáztunk, elgurult a labda, mentem a labdáért én, jött mögöttem ő is. Volt előttünk egy kis "folyó". Talált egy botot, s a folyóba bele mártotta, ami tele volt békanyállal. Futottam előle, de teljesen összekente a ruhám, +a telefonom kijelzőjét egy kicsit betörte a következő szivatással, ami az volt, hogy földdel/kövekkel dobálózott. Este fele éreztem azt, hogy haza kellene mennem, a békanyálas, saras öltözékemben. Út közben beszéltem vele facebookon, és egy kicsit összevesztem vele. Letiltott face-ről, és IRL nem merek vele beszélni, mert félek, hogy leordítja a fejem. Esetleg tanácsok, hogy mit tegyek? (Végére, hogy az Animéket szereti, azt hiszem most nézi a Toradora!-t. Valami ismeretség belőle, amiről tudnék vele beszélni?)

15/F



2017. márc. 25. 21:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg új facebook kreálása segítene ebben?
2017. márc. 25. 21:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező.

És az sem, miért trágár, s az sem, miért nem tud kérdést megfogalmazni. Akkor nem kellene odaírni, hogy ez egy kérdés.

2017. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!