Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok pár tippet mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok pár tippet mit lehet írni egy srácnak ha már kifogytunk a témából?

Figyelt kérdés

Egy hete beszélgetünk de nagyon jól kijövünk egymással csak sajna megszakad közbe a beszélgetés mert ő sem tud semmi témát és nekem sem jut sose olyan eszembe.. tudom hogy bír és én is ő csak nem tudom hogy tudnánk többet beszélni hogy ne csak az legyen szia hogy vagy bla bla mert már az alap ismerkedés én rég túl vagyunk.... Pls segítsetek

Előre köszi

17\L



2017. márc. 27. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj ha egy hét után nincs mondanivalótok egymásnak mi értelme vele foglalkoznod :)
2017. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyenkor megszoktam jegyezni, hogy akkor jöhet egy teljesen felealeges kérdés. És kérdezek valamit, mondjuk hogy szereti e a mustárt. És ebből legtöbbször hosszas beszélgetés alakul ki. Persze akinek először mondom ezt, mindig meg kell magyaráznom.
2017. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jöhet a perverzkedés.

16F

2017. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 3-asnak igaza van.xdd
2017. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy kiképeznyőképeztem azt amikor megdicsérte a profilképem és elküldtem neki. Aztán küldtem egy csomó smileyt meg soroltam hogy nem oda akartam stb... És most ő a párom<3
2017. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!