Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom aki nekem bejön és tudja is.

Karácsony környékén még nagyon rá voltam akadva, sokszor kerestem.Akkoriban sokszor kerestem a suliban hogy beszéljünk de mindig lepasszolt ami mondjuk érthető is.Aztán mostanában már nem keresem suliban úgy meg nem írok neki sokszor.Tegnap előtt írtunk és megkérdeztem hogy igaz-e hogy jó barát vagyok és válaszolt és megkérdeztem hogy honnan veszi észre és mondta hogy ő úgy veszi rajtam észre hogy foglalkozom azokkal az emberekkel akik fontosak nekem.Egyszer mikor nem volt elérhető 13 órája írtam neki és megkérdeztem hogy jól van-e mert minden nap szokott sokszor fent lenni mert sok üzenetet kap és fura volt nekem...

Aztán ezt ügye megbeszéltük.

Aztán ma maradtam focizni, néhány osztálytársam meg pinpongozott.Egyedül fociztam és bementem a terembe hogy kihozzam a fülhallgatóm és a tanárom beszélget 2 tanárral és megkérdezte tőlem hogy igaz? Én rákérdezek hogy mi igaz? A tanárom mondja hogy csak mondjam hogy igaz.Rámondtam hogy igaz.Aztán jövök ki a teremből és kérdezi hogy pinpongozunk-e? Én mondtam hogy a többiek igen én nem, mert focizok.És utána kimentem vissza focizni.Kicsit később kijött és mondta nekem hogy passzolgassunk.Kicsit passzolgattunk úgy hogy az egyik lába rögzítve van valami cuccba...

Azt furcsálom hogy eddig ő nem csinált ilyet velem.Nem jött oda beszélni mert mindig én kerestem.Meg sosem jött focizni.Szerintetek ez miért lehet?



2017. márc. 30. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki, vagy pedig zavarja hogy már nem érdekled annyira, így ő keresi a te társaságodat (ez a főleg akkor lehet ha szeret a figyelem középpontjában lenni)
2017. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajajj
2017. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeret középpontban lenni, de nem tetszem neki azt tudom.Nekem jól esett hogy figyelt rám.Azért még várom a véleményeket.
2017. márc. 30. 19:13
 4/4 anonim válasza:
Kor? Tanáré?
2017. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!