Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a gyöngyösi...

Mit gondoltok a gyöngyösi esetről? Másfél éves csontsovány kislányt találtak holtan.

Figyelt kérdés

A hírportálokat olvasva gondolom mindenki találkozott vele. A boncolási eredményekre várnak, addig hivatalos álláspont nincs.

De egy másfél éves gyerek egy újszülött súlyával...

A saját gyerekem se egy vasgyúró típus, de ennyi idősen 10 kg körül volt. :(


2016. máj. 17. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem gondolok semmit.

Igyekszem elkerülni a "lelőtte, megkéselte, megkínozta, kidobta az ablakon" híreket, mert tudom, hogy szörnyen brutálisak tudnak lenni az emberek.

Ez is egy a sok közül...

2016. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Mit gondolnék? Neked jól esik ilyeneket olvasni és ezen háborogni?

(Ha a válasz 'nem', akkor ne olvass ilyeneket.)

2016. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Undorito, nem ertem, hogy hogy a francba csinalhat vki ilyet... Még ha fel is bosszant egy picit a babam az sem tart fél percnél tovabb, es sose tudnam bantani...:( foleg nem eheztetni napokon/heteken at. Azt sem ertem, hogy masok hogyhogy nem vettek eszre?:/

Olyat is hallottam, hogy angliaban egy no bezarta a kb 3 eves fiat hetvegere a szobaba, es az szomjanhalt. Ez is nagyon nagyon idegesito. Nagyon rossz belegondolni, hogy a kisfia ott van a szobaban tehetetlenul, es nem tud inni, csak szenved :(

Szinten angliaban valaki lelotte a 6 hos babajat... En ezeket a sztorikat hallottam legfokepp amikor terhes voltam, nagyon nagyon felzaklatott, foleg, hogy mar van sajatom, es soha nem tudnam bantani.

2016. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Engem elborzaszt és én nem tudok mentséget találni a szülők tettére, pedig biztos lesz majd valami (elmebaj, alkoholizmus, szekta), aztán megússzák pár évvel... Engem az vág szíven, hogy mit élhetett át az a gyerek. Egy hirtelen felindulásból elkövetett emberölés is szörnyű, de ez a gyerek hónapokon át szenvedett, sírt kétségbeesetten és sorvadt el, így én a szülőket nem tudom felmenteni, kemény büntetést érdemelnek. De a környezetet is kérdőre vonnám, ha pl nagyszülők látták, hogy q gyerek szenved, akkor miért nem tettek meg mindent. Persze ha látták, hogy mi folyik. Én nem ítélek el minden szülőt, mindenki követ el hibákat gyereknevelés közben, de ezt az egészet elintézni egy ejnye-bejnyével, pedig tuti, hogy majd valami nevetséges büntetést fognak kapni, szerintem felháborító.
2016. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg kérdés felmerült bennem rzzel kapcsolatban. Hogy miért csak 3 kg volt a gyerek?? Hogy nem vették észre a nagyszülök h gáz van mikor elméletileg 2 hetente látogatták a családot...mit gondoltak a szülők? Ez ìgy teljesen jó h így fogy az a gyerek? Szegeny kis élet nem sírt h éhes? A szomszedoknak sem tűnt fel semmi? Hogy az a ygerek tul dsokat sir?
2016. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam, de szerintem minden épeszű embernek ugyanaz a véleménye egy ilyen esetről, nem is kérdés. Milyen gondolatokat vársz amúgy??? Hogy valaki szerint szörnyű, mások szerint rendjén való, a harmadik meg örül???


Amúgy kifejezetten irritálnak azok a hozzászólások (itt a kérdezőn kívül senki sem írta amúgy, de találkoztam ilyenekkel), akik leírják, hogy bezzeg ennyi idősen az ő gyerekük ennyi meg annyi kiló volt...

2016. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a kérdező itt egy beszélgetést próbált kezdeményezni, nem értem 1-2 ember felháborodását. Én már nem lepődök meg semmin, mert itt is találkoztam olyannal, hogy " tápláljuk minél tovább csak anyatejjel a gyereket" (én is szoptattam, de amikor azt szeretnék bemagyarázni, hogy egy 10-12 hónaposnak nincs szüksége SEMMI másra csak anyatejre, akkor azért felszalad a szemöldököm.) Elgondolni is rossz mit élhetett át az a kislány. Én elbőgtem magam, várandós is vagyok, így érzékeny is, másrészt már van egy két évesem, ilyenkor mindig rá gondolok...
2016. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

Hát, biztos én vagyok a szar, hogy ez az egész engem nem érdekel. Nyilván ez egy szörnyű tragédia, egy megbocsáthatatlan bűn. Szerintem senki sem gondolja ezt másképp.


Viszont köszönöm szépen, de nem érdekelnek az olyan sztorik, amikben a "fényevő" babákról, kisgyerekekről van szó, vagy épp arról, hogy miként darabolták fel, mikrózták, sütötték, betonozták be a szerencsétlen gyereket.


Kérdező...őszintén..most jó érzéssel tölt el, hogy más anyukákat, várandós nőket, apukákat vagy épp próbálkozókat zaklattál fel? Mire volt jó ez az egész?

Értjük mi, hogy egy beszélgetést akartál erről indítani, de minek?!?! És miről? Soroljunk még neked ilyen borzalmas sztorikat?!


Na meg az ilyen bűncselekményeken felül tudok ám képeket keresni neked az afrikai éhező gyerekekről is.


Vagy elkanyarodhatunk a pestis, spanyol nátha és más természeti katasztrófák felé is.


Igen, borzalmas. Pont. Ennyit ért ez az egész beszélgetés kezdeményezés.

2016. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó: Te nem vagy komplett :) hát akkor ne olvasd el a kérdést! Szerinted a kérdező azért tette fel, hogy téged és az összes várandós nőt felzaklassa? Kicsit túlzásba vitted!


Kérdező: 2013-ban hasonló eset volt az Agárdi kisfiú esete. Ott 15 evet kaptak a szülők. Itt sem lesz másképp!


Többiek: Engem is felhaboritanak ezek az esetek, régen én is nagyon a szívemre vettem, az Agárdi kisfiú esetén hetekig sírtam... épp várandós is voltam.

Most is felzaklatnak, hogy vannak ilyelmebeteg emberek. Igenis kötelezővé tenném a havi!!! vagy kéthavi /negyedévi gyereklátogatást! Kiszűrhető, vagy idejében felismerhető lenne a probléma.

2016. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt nem értem az ilyen esetekben, hogy amíg a normális családokat állandóan zaklatják a védőnők mindenféle baromsággal, addig az ilyesmit hogy nem veszik észre?!
2016. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!