Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek fura, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek fura, ha egy srác a buszon csak úgy odaül mellétek, és megdicséri mondjuk a hajadat, vagy elkezd bókolni?

Figyelt kérdés

Nem kell gyere dugjunk szintűre gondolni, csak valami kis apróság. Leráznátok, vagy cukinak találnátok?

17 f



2017. ápr. 5. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Attol fugg h a srac aranyosnak/kedvesnek tunik e vagy inkabb furanak
2017. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tehát azon múlik, hogy helyes-e vagy nem, ugye? Vagy elég ha csak kedvesnek tűnik?
2017. ápr. 5. 18:07
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Eleg ha kedvesnek tunik, tehat olyan normalis. Ad magara (azert ezt lehet latni) es nem ugy beszel mint egy utolso paraszt
2017. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Attol fugg h normalisnak tunik e meg szimpatikusnak. Hazudnek ha azt momdanam h az aki melle oda fogsz ulni nem nezi meg h hogy nezel ki. De amugy egy probat meger szerintem
2017. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát kissé duci vagyok és szemüveges, ami szerintem elég kiábrándító kombó, de alapvetően barátságosnak tartom magam, nem sokan mondták eddig hogy unszimpatikus vagyok, legfeljebb nem annyira helyes. Ha valaki akarja, küldök privibe képet, hogy mit gondol, nagyon elijedne-e tőlem :D Néha mogorva arcot vágok, de nem szándékosan, ilyen az alap arcom, max unott vagyok.
2017. ápr. 5. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Előbbi, ha első benyomásra tetszel neki, akkor nem fogja gáznak gondolni, ha nem annyira, akkor igen.
2017. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Én a "furcsákat" bírom jobban.Az ember mindig arra mondja, hogy furcsa amit nem ismer.Én szeretem ha érdekesebb fiúkról van szó, ha a vonzódás is megvan akkor teli találat.

L

2017. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit megijednék, szinte soha nem ülnek mellém a buszon. :D Küldhetsz képet, én is szemüveges vagyok, szerintem egyáltalán nem probléma. :D
2017. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy szegényt levegőnek nézném, mert általában zenét hallgatok, ha úton vagyok, és ilyenkor nehéz betörni az én kis privát világomba.

2. Tegyük fel, hogy nem hallgatok zenét. Valószínűleg halálra rémülnék, mikor megszólít, mivel mindig mindenkiről a lehető legrosszabbat gondolom elsőre. (Bizalmi problémák?

2017. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, véletlen elküldte.

Szóval, igen, bizalmi problémák azok vannak erősen.

DE! Ha rájöttem, hogy csak kedves akar lenni, akkor szimplán furának gondolnám, mert ugyan ki ismerkedik már buszon? Aztán tovább gondolnám, és hamarosan az oltár előtt állnánk a képzeletemben. (Biztos akarsz te ismerkedni a buszon? Nézz csak körül! Csupa őrült, mint én...) Szóval ha sikerült magadra felhívnod a figyelmemet és elnyerni a bizalmamat, akkor akár még jó ötlet is lehet. :) 19/l

2017. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!