Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy srác megdicséri egy lány frizuráját, valóban a haját tartja szépnek, vagy inkább arról van szó, hogy a lány az, aki tetszik neki? Vagy talán egyik sem?

Figyelt kérdés

Fiúk, fordult már elő valamelyikőtökkel olyan, hogy egy lány nem volt számodra vonzó, a haját viszont szépnek találtad, és bókoltál is érte neki?

Na és olyan, hogy megszokásból dicsérted meg egy lányismerősöd frizuját, anélkül, hogy akár a haja, akár a csajszi bejött volna?

Vagy egy bók - akármilyen körülmények között hangzik is el - mindenképpen vonzalmat fejez ki?



2012. okt. 26. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

"Vagy egy bók - akármilyen körülmények között hangzik is el - mindenképpen vonzalmat fejez ki?"


Korántsem.

2012. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, általában ha észreveszem, hogy új frizurája van pl vmelyik csoporttársnőmnek akkor megdicsérem, h jól áll neki. viszont ebben nincs semmi hátsó szándék, egyszerű kedvesség.
2012. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor stílust váltottam, nekem is megdicsérték a kollégáim az új frizurámat - minden hátsó szándék nélkül.


Természetesen fejezhet ki vonzalmat is - de nem feltétlenül azt fejezi ki.


Mi nők hajlamosak vagyunk mindenbe mást belelátni, szeretünk komplikálni... a férfi ennél - néhány kivételtől eltekintve - sokkal egyszerűbb gondolkodású (kéretik nem félreérteni!), sokkal egyenesebb lény!

2012. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom a többi férfi hogy van vele de én képtelen vagyok észrevenni ha valakinek más a haja, egyszerűen nem érdekel, és szerintem az hogy észrevette is jelenthet valamit. persze csak ebből nem lehet megállapítani
2012. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazából pont ez jutott eszembe, ugyanis emlékeim szerint már összefutottam a sráccal korábban is az új frizurámmal, akkor pedig nem mondott róla semmit.

alapvetően nem szoktam túllihegni, ha bókot kapok, egyrészt mert úgy gondolkodom, h a tettek hangosabban beszélnek, mint a szavak, mondani lehet majdhogynem akármit, másrészt pedig nem tudhatom, mi van mögötte, hiszen tapasztalataim szerint az "egészen semmitől" kezdve az "el akarja lopni a pénztárcámat, ha már sikeresen elnyerte a bizalmamatig" - bármi.

nem ismerem jól a pasit, úgyhogy csak találgatok.

2012. nov. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!