Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok. Akárhány lánynál próbálkozok mindegyik azt mondja hogy: -Bocsi, aranyos vagy meg minden csak nem vagy az esetem.

Vagy a másik variáció:

-Bocsi, nekem most más tetszik..

Bulizni nem járok egyeltalán, mert nincs olyan haverom akivel tudnék menni, és hívna is.. 172 cm vagyok közepes alkatú, de izmos. Eddig 1 barátnőm volt 5.-be de azt hagyjuk is, tudjátok mi lehetett az!:DD Csókolózni se csókolóztam még, ebből fakódóan szűz vagyok!;DD Divatosan öltözködök, hajam sem szar elhanyagolt.. Nem értem a lányokat, mi kell nekik... :( Segítsetek légyszi!!!


2017. ápr. 6. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

"16 éves vagyok"


Akkor mit keresel a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában? Olvasni is megtanítsunk, vagy mondatokat értelmezni?

2017. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bad G-Sus ***** válasza:
48%
csak add magad, legyél laza és ne akarj megfelelni senkinek :D ja és ne értékelj túl egy nőt csak mert jól néz ki(meg amúgy se), van még több minden de az hosszú dolog.
2017. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
Mert aranyos vagy.
2017. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk és amikor eljön ez a pont akkor megmondom miért ráználak le. Így nem lehet megmondani mert csak általánosítás lesz. Lehet van valami tuéajdonságod amit nehéz elfogadni vagy csak rossz embereknél próbálkozol.
2017. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ronda vagy... ez sajnos alap hátrány. De azért lesz majd szerelmed meg csajod meg szex, csak neked picit nehezebben megy.
2017. ápr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1.Ez a tini párkapcsolatok kategóriája....
2017. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


tegnap mikor kiírta ott volt, úgyhogy erről csak ennyit, azóta már át lett téve, bocsi, ezt benézted.

2017. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem rástresszelsz
2017. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!