Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm meghízott és én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meghízott és én még bíztatom, hogy még hízzon. Ti ezt lányként hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Jópár kilót magára szedett, és nagyon tetszik, sokkal szexibb lett. Nem durván, de viccesen és finoman próbálom felé sugallni, hogy ne aggódjon, sőt még örülnék ha hízna.


Ti hogy fogadnátok ezt lányként a barátotoktól?


20/F



2017. ápr. 7. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Zavarna ha csesztetne hogy fogyjak vagy hízzak. Ha csak nem anorexiás vagy elhízott ne mondj neki semmit.
2017. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha úgy fogadnád el, ahogy van.
2017. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mennyiről mennyi lett, ha nem túl indiszkrét?
2017. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsö kettö valaszoloval maximalisan egyetertek.
2017. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
21 évesen voltam egyszer így amikor felhízzlaltak. 37 kilót híztam 2 év alatt (elötte kb 55 kiló voltam és 162cm), mindig bíztatott hogy ne fogyjak, szép vagyok stb... 3 éve voltunk eggyütt és szakított vele, mert megcsalt. Ezután bánatomban folytattam a zabálást és híztam még 6 kilót. Most vagyok 5 évvel ezek után és még mindig van rajtam kb 10 kiló. Szóval hámozd ki a válaszomat.
2018. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!