Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a tanárnő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a tanárnő?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnő,aki folyton szemezik,akárhol is vagyok.Néz.Van úgy hogy akaratom ellenére,és csak azt veszem észre hogy néz,ránézek és szemezünk,aztán persze nekem már kellemetlen,és elnézek de ez szinte minden napos.Akármilyen iskolai ünnep,sőt egy faluban is élünk,és ha van valami ünnepség előfordulhat,hogy ő is ott van,és szemez.A Lényeg hogy én is lány vagyok.A tanár és én köztem,van vagy 20év korkülönbség.Viszont mindig bunkó velem,van hogy órákon ha hozzászólok,úgy tesz,mintha nem is hallaná.De ez szerintem azért van mert a bunkózást,én kezdtem,de ez végett,hátha leszáll rólam,de nem.Még rátett egy lapáttal az is hogy nem kedvel ezért is néz,+hozzátársul a szemezés is,és iszonyat gyakran egy nap többször is.Ma bejött az egyik tanárnak mutatni valamit,és azt hitte,hogy féltékennyé tud azzal tenni,hogyha egy másik osztálytársnőm,átkarolja,és közel hajol hozzá:D Egyszerűen szánalmas!

2017. ápr. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, én elhívtam metal koncertre egy tanárt aki nem tanít, a tanárok nem normálisak ><
2017. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem nem tanít, mást igen :D, 10 ével idősebb.
2017. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Te hány éves vagy!
2017. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint én a kérdező?
2017. ápr. 7. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen :D
2017. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16
2017. ápr. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!