Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy ember van az életemben,...

Egy ember van az életemben, akiben megbízok és az is pont a tanárom, normális ez?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim, teljesen normális 17 éves lány vagyok. Nem sajnáltatom magam, de vertek már át 1x - 2x, éltem már át dolgokat. A szüleimmel kifejezettem rossz a viszonyom, ahogy látom nincs ezen már segítség, évek óta próbálkozok. A barátnőimben nem tudok megbízni, 1 fiú barátom van, akivel jobban megosztok ezt azt.

De ott van a tanárnőm. Ebben az évben jöttem át ebbe a suliba és egyből felfigyeltem rá. Nagyon szimpatikus és közvetlen ember. Ő is meglátott bennem valamit, mert mindjárt elkezdett velem beszélgetni, először írt Facebook-on. Jobban megismertük egymást és én nagyon megszerettem szeptember óta. Szinte egész életemet átbeszéltem vele, mindent tud rólam. Ő is nagyon sok minden elmesélt már nekem. Nincs olyan nap hosszú hónapok óta, hogy ne beszélnénk, ha valami közbejön, akkor sms-ezünk. Normális ez? Nekem most a legfontosabb személy az életemben, csak az pörög az agyamban, hogy én nála fogok érettségizni. Nem lesz ez kellemetlen? Nem 1x elmondta, hogy mennyire szeret engem, szinte már anyám helyett anyám.

Vélemény? Csak normális kommenteket, köszi :) 17/L


2012. ápr. 9. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, gondolom a tanárnő látta, hogy nagy szükséged van egy ilyen személyre, később persze, ahogy mondtad ő is jó embernek tart téged és szerintem eléggé erősen proszociális személyiség, így szívesen segít. Amennyiben külön tudja választani a két dolgot ("magánélet", tanítás) és miért ne tudná, akkor nem lesz probléma az érettségin sem.
2012. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyre nehezebben tudjuk nem mutatni. Ő az egyetlen ember, akitől boldog vagyok, amint meglátom, nevetnem kell, de neki is. Néha már nem bírja visszafogni magát és észre lehet venni, hogy valami van. Olyanokat mond direkt, amit csak mi 2-en értünk, de a többi diák sem vak. Félek, hogy valami rosszindulatú ember elcseszi ezt az egészet. Mert őt mindenki szereti, mindenki azt szeretné, ha csak egy szót is, de szólna hozzá. Kaptam már el irigy pillantásokat...
2012. ápr. 9. 19:27
 3/4 anonim válasza:

Van ilyen. Megtaláltad a lelki társadat. És az hogy pont a tanárod, na és aztán... Ma főleg nehéz egy ilyen embert találni, amikor ennyire felszínesek az emberi kapcsolatok... és ahogy látom neked főleg szükséged van egy ilyen emberre,aki meghallgat és segít... csak erre kell gondolnod! Rengeteg embernek ez hiányzik az életéből, hogy valaki igazán figyeljen rá és meghallgassa, ezért is van annyi lelkileg sérült ember.

Persze ne felejts el, hogy mégiscsak a tanárod, ez is legyen azért előtted.

2012. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A többiek meg ne érdekeljenek, bár lehet hogy előttük tényleg nem kéne annyira mutatni ezt a dolgot és akkor biztos nem fognak elrontani semmit. A tanárod meg nyilván tudja hogy mit csinál és képes ezt a szituációt megfelelően kezelni.
2012. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!