Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz elmenni ketten nyaralni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz elmenni ketten nyaralni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a barátnőmmel elmennénk ketten valahova nyaralni. Ez eddig nem fura, csak hogy 15 évesel vagyunk. Ennyi idősen nem kéne, vagy simán mehetnénk. Magyarországon belül lenne, és saját pénzböl.

Szerintetek gáz vagy nem?

Előre is köszi!



2017. ápr. 9. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy gáz lenne, de érdemes nagyon észnél lennetek, mert veszélyes lehet ennyi idősen felnőtt nélkül, messze otthonról. Mondjuk az gáz, ha a szülőkkel akarjátok kifizettetni.
2017. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. ápr. 9. 18:34
 3/7 pptomi ***** válasza:
Gáznak nem gáz, viszont a hatályos rendelkezés alapján kiskorúak vagytok, vagyis szülői felügyelet nélkül este 22h után még az utcán sem lehettek. Na ez a gáz:)
2017. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen korai. 17 évesen már okébb lenne.
2017. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!
2017. ápr. 10. 07:28
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Gáznak nem gáz,mert biztos jó buli lenne,de felelőtlenség is. Addig oké,hogy ti észnél lesztek,de ha valaki meglátja,hogy csak ketten vagytok,akár ki is használhatja a helyzetet,kirabolhat vagy megerőszakolhat. 15 évesen már érett nagylányok vagytok,hogy egy nyaralást megszervezzetek és jól ellegyetek,de ahhoz még fiatalok vagytok,hogy a veszélyes helyzeteket átlássátok. Én arra szavaznék,hogy menjetek el egymás családjával nyaralni. Így nyáron kétszer is fogtok nyaralni,együtt is lesztek és biztonságban is. Szerintem ha a szüleitek abba bele mennének,hogy kettesbe nyaraljatok, akkor abba méginkább benne lennének,hogy a családi nyaralás alatt egy saját apartmant kapjatok és egyéni programot.
2017. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, a témakör a tini párkapcsolatok, ez nem egy barinős nyaralás akar lenni. Ráadásul szerintem egyáltalán nem magától értetődő, hogy mindkettejük családja nyaralni megy a nyáron, és hogy szívesen magukkal vinnék a tini gyerekük párját is.


Kérdező, az is elég fontos szempont, hogy valószínűleg 15 évesen nem foglalhattok magatoknak szállást, nem intézhetitek ezt a részét szülő nélkül. Úgyhogy mindenképp tájékozódjatok időben, és ha a szüleitek megengedik, akkor valószínűleg a segítségükre is szükségetek lesz. Azt is el tudom képzelni, hogy a szálláshely szülői beleegyező nyilatkozatot fog kérni, hogy ne az ő felelősségük legyen, ha bármi történik veletek szülői felügyelet nélkül.

2017. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!